Tarptautinio kiokušin karatė turnyro nugalėtojų taurė liko Kuršėnuose

25-us metus skaičiuojantis „Kuršėnų kyokushin karatė klubas Dao" kartu su Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla, pirmą kartą Kuršėnuose suorganizavo tarptautinį kiokušin karatė turnyrą – „Kuršėnų taurė 2019". Kovose jėgas Išbandyti susirinko virš 100 dalyvių iš 8 klubų: Latvijos „Karate skola", Vilniaus „Ippon", Kauno „Fortisimus" ir „Rifas", Tauragės „Taurus", „Jurbarko Kumite", Akmenės „Energija" ir Šiaulių „Tori".

Kovotojai varžėsi ir siekė ne tik asmeninių pergalių, bet ir rinko komandinius taškus. Geriausiai sekėsi šeimininkų – Kuršėnų komandai, kuri ir iškovojo turnyro nugalėtojų taurę. Iš 31 dalyvavusiųjų Valdemaro Mitkaus auklėtinių 25 pavyko iškovoti prizines vietas, o iš jų net 12 aukščiausių 1 vietų: Mickevičius Armandas, Leščinskaitė Patricija, Ramanauskas Lukas Danielius, Vitkevičiūtė Gabija, Grikštas Nojus, Neverdauskas Šarūnas, Salygaitė Mėta, Leliukas Kernius, Jonaitis Lukas, Černiauskas Titas, Kaveckas Vakaris ir Pranauskas Aronas. 2 vietas iškovojo 11sportininkų: Jonaitis Jokūbas, Kaveckaitė Teodora, Damkus Ignas, Pekštys Domantas, Dvarionas Augustinas, Sprindžiukas Benas, Baristaitė Paulina, Pocius Kristijonas, Salyga Raigardas, Barista Joris ir Degutis Oskaras. 3 vietas du sportininkai: Petrulionytė Vidmantė ir Lukšas Radvilas. Varžybose buvo įsteigtas vienintelis „Dienos kovotojas" trofėjus, kurį teisėjų komanda, vieningai nutarusi, nusprendė įteikti – Gabijai Vitkevičiūtei.

Antrąją komandinę vietą iškovojo svečiai iš Latvijos. Treneris Vitalijs Bereznevs į turnyrą atvyko su galinga 29 sportininkų komanda ir iškovojo: 6 – I vietas, 5 – II vietas ir 14 – III vietų. Trečią komandinę vietą iškovojo Jevgenijaus Juruto Vilniaus „Ippon" 12 klubo sportininkų iškovoję: 2 – I vietas ir po 4 II ir III vietas.

Visi sportininkai ir komandos prizininkės apdovanoti įspūdingomis taurėmis ir medaliais, kurių nebūtų pavykę įsigyti be rėmėjų UAB „SPD Armada", UAB „Šiaulių Tauro ryšiai", UAB „Trinkta", UAB „Gedvalda" UAB „Grysteka" ir Deivydo Černiausko pagalbos. Turnyras praėjo sklandžiai, varžybų dalyviai ir svečiai liko patenkinti, o už puikiai sudarytas sąlygas dėkojame Stasio Anglickio progimnazijai.