Angle down Atgal

Tarptautiniame galiūnų turnyre pergalę nuskynė marijampolietis

Jau tradiciniu tapęs, 29-ąjį kartą vykęs, tarptautinis galiūnų turnyras pritraukė pilnas tribūnas žiūrovų. Jame varžėsi 10 stipruolių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Prancūzijos bei Ukrainos.

Jau keletą metų iš eilės ant nugalėtų pakylos lipdavo iš užsienio atvykę galiūnai, tačiau šiemet sėkmė nusišypsojo stipruoliui iš Marijampolės Audriui Jokūbaičiui. Intriguoja tai, kad Audrius niekada  anksčiau nebuvo dalyvavęs galiūnų turnyre Marijampolėje ir pirmasis jo debiutas buvo itin sėkmingas.

Susirinkusiems stipruoliams pagrindinis turnyro organizatorius Alvydas Kirkliauskas buvo paruošęs įdomių, labai daug ištvermės reikalaujančių rungčių:  rąsto kėlimas, maišų kėlimas į automobilį, svorio atkėlimas, padangos vertimas, svarmens nešimas, metalinio skydo nešimas ir žiūrovų favoritė – „Heraklio rungtis”. 

Marijampolės sporto klubo „Suvalkijos ąžuolas“ atstovas Audrius Jokūbaitis galutinėje įskaitoje įtikinamai išsiveržė į priekį, antroje vietoje palikdamas Ukrainos atstovą  Pavlą Kordiyką, trečioje vietoje – Latvijos atstovą Janį Šleckų.

Stipriausius vyrus pasveikino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite