Angle down Atgal

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – dviračių žygis

Visame pasaulyje minimos Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga - Druskininkuose buvo jau ketvirtą kartą organizuotas dviračių žygis.

Kaip ir kasmet susirinko gausus būrys Druskininkų savivaldybės mokinių ir darželio auklėtinių. Druskininkų sporto centro inicijuota akcija – ne tik smagi atrakcija, bet kartu ir prevencinė priemonė, prieš vasaros atostogas vaikams primenanti apie saugumą ir atsakingumą keliuose.

Prie starto linijos su vasaros pradžia ir artėjančiomis atostogomis visus pasveikino Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Mero pavaduotojas linkėjo smagių žygio akimirkų bei saugios ir įspūdžių kupinos vasaros. Susirinkusius dalyvius taip pat sveikino Druskininkų sporto centro vadovas Vilmantas Matkevičius bei kelių transporto inspekcijos atstovė. Druskininkų policijos komisariato atstovai vaikams priminė saugaus važiavimo dviračiais taisykles. Visi dalyvavę vaikai dėvėjo šalmus bei ryškias liemenes. Žygio dalyviai finišavo Jaunimo užimtumo centre, kur jų laukė įdomios veiklos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite