Tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti

Utena
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas

2019 m. vasario 16 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko tarptautinės stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Varžybose dalyvavo per 100 tenisininkų iš Lietuvos ir Latvijos.

Varžybų nugalėtojais ir prizininkais jaunučių mergaičių grupėje tapo uteniškės Paulina Jackevičiūtė, Raminta Rezgytė, Aušra Pelanytė, berniukų grupėje pirmas Augustinas Griška (Širvintos), antras - uteniškis Milvydas Petruškevičius, trečias - Dominykas Bukovitas iš Dusetų.

Jaunių merginų grupėje nugalėjo Akvilė Pusvaškytė iš Alantos, antroje vietoje - uteniškė Kamilė Trinkūnaitė, trečioje - Kornelija Barzdaitė iš Dusetų. Jaunių vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Rytis Mažeika iš Širvintų, antras - Aleksas Grinys (Širvintos), trečias - Mihails Lastovski (Daugpilis).

Vyrų grupėje pirmas Karolis Barzda iš Dusetų, antras - uteniškis Edgaras Kovera, trečias - Ainars Murmeks (Latvija), veteranų 40+ grupėje pirmąją vietą iškovojo uteniškis Danas Kraujalis, antras - Darius Galvonas iš Vilniaus, trečias - Eugenijus Vaičiūnas iš Vilniaus.

Veteranų 50+ grupėje pirmas Mindaugas Šedys iš Rokiškio, antras - Aivars Kokins (Latvija), trečias - Sergej Zubakin iš Visagino, vyriausiųjų grupėje 60+ pirmąją vietą iškovojo Sergey Litovkins (Daugpilis), antrąją vietą - Petras Plepys iš Biržų, trečiąją - Vytautas Ribokas iš Utenos.

Moterų tarpe pirmąją vietą iškovojo Almina Saibutytė iš Dusetų, antrąją - uteniškė Virginija Liškauskienė, trečiąją - Vera Gurtajutė (Daugpilis).