Angle down Atgal

Tarptautinės muziejų nakties akimirkos Martyno Jankaus muziejuje

Šeštadienį Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus šventiškai minėjo Tarptautinę muziejų dieną.

Renginys dvelkė šiluma ne tik nuo maloningos gamtos, bet ir nuo paprastumo. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius paprastai ir šiltai pasveikino susirinkusiuosius ir muziejininkus, linkėdamas visiems gero ir malonaus vakaro Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė trumpai pristatė klėtelėje veikiančią meninės knygrišystės parodą „Dezideratai“, pakvietė aplankyti senąjį knygnešių slaptąjį rūsį bei Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, keliautojo, Rusijos geografijos draugijos nario Raimondo Puišio parodą „Vorkuta – 67-oji paralelė“.

Žiūrovas buvo paliktas savo valioj: domėtis pristatytomis parodomis, skanauti čia pat ant laužo verdamos arbatos ar sėstis prieš sceną, kurioje Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas kiekvienai jautriai sielai suteikė malonumą savo mono spektakliu „Švytis“ (režisierius Sergėjus Paciukas).

Aplink žiūrovus degantys laužai aplinką darė jaukia ir šilta, o nuo kitos scenos sklindančios svajingos baladės melodija atliekama Rasos Serros ir moteriškai žavios Eglės Miškinytės deklamuojamos eilės nepaliko abejingų.

Pagėgių savivaldybė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite