Angle down Atgal

Tarptautinės mokytojų dienos šventė Birštone: padėkos, sveikinimai ir nuoširdžios emocijos

Spalio 4 dieną Birštone paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Iškilmingas renginys vyko Birštono kultūros centre.

Mokytojus, trenerius, švietimo bendruomenę su profesine švente  pasveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė ir Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė. Šventėje dalyvavo mero pavaduotojas Vytas Kederys, Administracijos direktorė Jovita Tirvienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojos.
Šiųmetė šventė buvo kupina nuoširdžių ir šiltų emocijų, šypsenos puošė daugelio mokytojų veidus.  Atlikėja Laura Remeikienė ir „Mažasis chameleonas“ koncerto metu surengė teatrališkus, išraiškingus pasirodymus, į kuriuos įtraukė visą mokytojų bendruomenę. Abejingų nepaliko ir Birštono gimnazijos technologijų mokytojo metodininko Algio Guobio pasirodymas scenoje – jis dainavo kartu su solistais, atliko choreografijos elementus.
Iškilmingiausia šventės dalimi tapo „Metų mokytojo“ paskelbimas. Birštono savivaldybės merės padėka už nenuilstamą profesionalų darbą, aukštus jaunųjų sportininkų pasiekimus, aktyvią veiklą įgyvendinant sporto projektus bei renginius ir Birštono vardo garsinimą pasaulyje bei „Metų mokytojo“ apdovanojimas įteikti Birštono sporto centro irklavimo treneriui Vytautui Domarkui.

Savivaldybės merės padėkomis apdovanoti šie mokytojai:
Birštono sporto centro treneris Jonas Juozaitis, už aktyvią veiklą ugdant jaunuosius sportinio ėjimo čempionus, jau tradicijomis tapusias iniciatyvas, ilgametį profesionalų darbą ir svarų indėlį garsinant Birštono vardą.
Birštono meno mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Ramunė Liutvynskienė, už rūpestingą jaunosios kartos kūrybinių gebėjimų ugdymą, meilę muzikai ir Birštono vardo garsinimą.
Birštono gimnazijos istorijos vyresnioji mokytoja Asta Lasatienė, už sėkmingas iniciatyvas ir nepriekaištingą mokinių parengimą respublikiniams istorijos konkursams.
Birštono lopšelio-darželio „Giliukas“ ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių mokytoja Julija Gradeckienė, už aktyvų kūrybinį darbą, inovatyvias idėjas ugdant auklėtinius nuotoliniu būdu ir nuoširdžią pagalbą kolegoms pandeminiu laikotarpiu.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkomis apdovanoti šie mokytojai:
Birštono gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Daiva Jonykaitė-Snapaitienė, už kruopštų ir atsakingą pedagoginį darbą, ugdant mokinių pilietiškumą.
Birštono gimnazijos technologijų mokytojas metodininkas Algis Guobys, už gražias iniciatyvas gimnazijos bendruomenėje ir nuoširdų bendradarbiavimą, siekiant bendrų tikslų.
Birštono gimnazijos pradinių klasių vyresnioji mokytoja Vaida Vasiljevė, už kūrybiškus ir inovatyvius sprendimus, aktyvią pedagoginę veiklą.
Birštono sporto centro lengvosios atletikos treneris Povilas Juozaitis, už jaunųjų  sportinio ėjimo čempionų ir prizininkų parengimą bei olimpinių idėjų puoselėjimą.

Šventės metu nuoširdžių padėkos žodžių sulaukė ir į renginį atvykę buvę mokytojai-senjorai. Didelė garbė, kad radę jėgų ir noro, jie su šypsenomis užlipo ant scenos atsiimti apdovanojimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite