A. Rutkausko nuotraukos
Angle down Atgal

Tarptautinę vaikų gynimo dieną – penkioliktąjį kartą organizuotas renginys „Aš – mažasis šiaulietis“ (nuotraukos, vaizdo įrašas)

Birželio 1-oji džiugi ne tik dėl to, kad oficialiai prasideda vasara, bet ir todėl, kad būtent šią dieną minima Tarptautinė vaikų gynimo diena, o Šiauliuose šią dieną organizuojamas renginys „Aš – mažasis šiaulietis“, skirtas mažiausiems miesto gyventojams.

Puikus vasariškas oras į miesto bulvarą sukvietė daug puikiai nusiteikusių šiauliečių šeimų, būtent čia jau penkioliktąjį kartą organizuotas renginys „Aš – mažasis šiaulietis“.

13 val. P. Višinskio aikštėje prasidėjusioje šventėje vyko koncertas „Mes – Saulės miesto vaikai“, čia susirinkusiuosius savo pasirodymais džiugino 16 vaikų meno kolektyvų.

Į šventę atvykusias šeimas pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei mero pavaduotojai Domas Griškevičius ir Egidijus Elijošius. Miesto vadovai bendravo ir fotografavosi su šventės dalyviais, o kiekvienai šeimai įteiktos ir atminimo dovanos – naujo dizaino „Mažojo šiauliečio“ pažymėjimas, puodelis ir balionas.

Į šventę buvo pakviestos šiauliečių šeimos, kuriose mažyliai gimė nuo 2018 m. gegužės 1 d. iki 2019 m. gegužės 1 d. Šiauliuose per šį laikotarpį įregistruota beveik 1300 naujagimių.

Renginyje balionus dalino ir nusifotografuoti su saulute kvietė pagrindinis renginio rėmėjas draudimo bendrovė „Compensa“, o pirmą kartą prie renginio prisijungusi Šiaulių apskrities Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba vaikučiams dovanojo „Vaiko konstitucijas“.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite