Angle down Atgal

Tarp užsienyje vogtų traktorių savininkų – ir geriausia Lazdijų rajono ūkininkė

Alytaus policija atlieka tyrimą dėl grupės žmonių užsiiminėjusių traktorių ir kitų technikos priemonių vagystėmis.

Pirminiais duomenimis, grupė asmenų, žemės ūkio techniką grobė užsienyje ir ją vežė į Lietuvą. Čia  buvo klastojami kėbulo numeriai, pirkimo-pardavimo dokumentai. Galop technika gaudavo lietuvišką registraciją. Pareigūnai tvirtina, kad  klastotės buvo itin kokybiškos.

Vagišiai vogė ne pačią pigiausią žemės ūkio techniką. Krautuvai ir traktoriai pagaminti 2010-2016 metais. Kiek žemės ūkio technikos gaujai pavyko pavogti ir realizuoti, kol vyksta tyrimas, policija atskleisti negali, tačiau tai – ne vienetiniai atvejai.

Alytaus policija sulaikė įtariamų asmenų grupę iš Alytaus ir Marijampolės apskričių. Jiems pareikšti įtarimai dėl nusikalstamų veikų, vienas iš įtariamųjų Alytaus apskrities gyventojas suimtas dviem mėnesiams.

Neoficialiomis žiniomis, vogtos technikos rasta ir pas geriausia Lazdijų rajono ūkininke prieš penketą metų pripažintą Almą R.

Gali būti, kad ilgapirščiai technikos pardavė ir kitų rajonų žemdirbiams. Tyrimą atlieka Alytau s apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, kontroliuojami Kauno apygardos prokuratūros.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite