Angle down Atgal

Tarp kylančios sportininkės rėmėjų ir Šiaulių tatuiruočių meistras

,,Nors keliaudami per pasaulį ieškome gėrio, privalome jį nešioti savyje, nes kitaip jo nerasime“ - R. V. Emersonas. Visame šiame pasaulyje galime rasti be galo daug žmonių, kurie stengiasi ne tik dėl savo paties asmeninės laimės, bet ir dėl kito žmogaus bei suteikia jam didelę galimybę įgyvendinti visus savo norimus tikslus, lūkesčius, norus. Vienas žmogus gali turėti tikrai didelius tikslus, tačiau kartais jam vienam tai padaryti gali būti sunku arba kartais galbūt net neįmanoma. Tačiau niekada nevertėtų pamiršti tų, kurie savyje nešioja gėrio sėklą, kuri jiems visų pirma padeda pastebėti, o vėliau ir išauginti gabius bei talentingus žmones, turinčius daug perspektyvų ir galimybių savo gyvenime.

Vienas iš tokių talentingų žmonių - Laura Samulionytė. Daugeliui ji žinoma kaip sportininkė, be galo geros širdies žmogus, žinoma, turintis daugybę galimybių bei savo gyvenime jau pasiekusi daug daugiau nei daugelis jos bendraamžių. Nuo šiandien dienos vienu iš Lauros Samulionytės rėmėju tapo Painhouse Tattoo art, kurie labai prisideda prie Lauros ne tik kaip prie sportininkės, bet ir kaip asmenybės tobulėjimo. Painhouse Tattoo art šiai jaunajai sportininkei suteikia didelę galimybę išreikšti bei realizuoti savo tikrąjį ,,aš" bei suvokti savo kaip sportininkės bei asmenybės galimybes, o būtent tai ir veda žmogų į geresnį rytojų. Be abejo, bet kokia meno rūšis gyvenimui suteikia įvairesnį spalvų spektrą bei suteikia jam prasmę, o ir toks rėmėjas kaip Painhouse Tattoo art yra puikus to pavyzdys.

Žmogus, jau septynis metus dirbantis su tatuiruotėmis yra Laimonas Puta. Puikiai išmanantis savo darbą ir sugebantis atlikti tai tikrai gerai. Jo darbas galite rasti:

Laimonas Puta: Laimistattooing@gmail.com

Instagram - laimistattooart

Facebook - painhouse tattoInstagra

Su kodu Laura3 tatuiruotėm bus taikomos 15 proc nuolaidos.

Į rėmėjų sąrašą jis įsijungė tik šiandien, tačiau aplink dar yra tokie rėmėjai, kurie padeda sportininkei ieškoti maksimalaus savo rezultato.

Šiandien apžvelgsime keletą jų:

Sporto klinika Kaune. Tai yra vienintelė specializuota klinika sportininkams. Juk kiekvienam sportuojančiam žmogui yra be galo svarbu suprasti savo fizines galimybes, pagal kurias jis gali nuspręsti ko jam iš tiesų reikia iš sporto bei kiek jam iš to reikia. Šioje klinikoje galite rasti tikrai platų laboratorinių ir instrumentinių tyrimų pasirinkimą bei profesionalių specialistų paslaugas. Šie specialistai įvertina sportininko sveikatą, parengia individualias fizinio krūvio rekomendacijas, kurios, žinoma, padeda sumažinti galimų traumų riziką, o būtent tai kiekvienam sportininkui ir padeda pasiekti daug geresnių rezultatų.

R.Vyšniausko įkurta kompanija ProteinLab, kurie suteikia maisto papildų, jog organizmas būtų pasiruošęs visoms, o kartais net labai sunkioms varžyboms. Juk ne paslaptis, jog žmogaus organizmas nėra kažkoks amžinasis variklis bei jam reikia poilsio, o kartais ir labai ilgo pasiruošimo dideliam fiziniam krūviui. ProteinLab tai naujos kartos maisto papildų parduotuvių tinklas. Šiose parduotuvėse jūs ne tik galite nusipirkti maisto papildų, bet ir sveikai užkąsti, pavalgyti bei išgerti proteininės kavos ar kokteilio, pažiūrėti sporto varžybas ar pabendrauti su bendraminčiais. Juk be abejo kiekvienam žmogui, o tuo labiau sportuojančiam yra be galo svarbu jaustis gerai bei būti sveiku.

Informaciniai rėmėjai - ,,Sidabrė“, kurie rašo straipsnius apie Laurą jau nuo pat 2008-ųjų metų.

Rimanto Kaukėno paramos grupė, kuri visokeriopai prisideda prie Lauros atliekamų darbų bei veiklų. Tai grupė, kurioje susirenka panašaus mąstymo bei požiūrio žmonės, kurie tiki kažkuo daugiau. Kaip yra pasakęs šios grupės steigėjas Rimantas Kaukėnas - „Dažnas norime padaryti kažką gero, tačiau, neretai iškyla klausimas – kaip? Tam neretai reikia daug laiko ir pastangų. Tačiau, kai kilniam tikslui susiburia bendraminčiai, viskas yra įmanoma“.

Nuo 2019 metų į rėmėjų gretas įsijungė ir Žemės-kasimas.lt, kurie visomis sąlygomis padeda tobulėti jaunajai sportininkei. Žemės-kasimas.LT - tai privataus asmens siūlomos įvairaus pobūdžio žemės kasimo bei lyginimo paslaugos darbui su ekskavatoriumi.

Mantas Sukuris, kuris padeda sportiniu inventoriumi, kadangi kiekvienam sportininkui yra svarbu turėti kuo geresnį inventorių, padedantį pasiekti geresnių rezultatų.

Sveikos gyvensenos bėgimo klubas ,,Vėtra“, kurie finansuoja bėgimo varžybų keliones ir t.t

MB ,,Sveikatos spektras“ ,kuriam vadovauja Stanislavas Malyševas,kurie teikia konsultacijas, parengia gydymo planą. Taikant naujausias technologijas ir technikas.

Bei oficialūs partneriai - Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija, kuri jau du metus sportininkei suteikia visas sportines galimybes totobulėti. Ši gimnazija sukuria visas būtiniausias sąlygas kiekvienam sportininkui realizuoti savo galimybes bei pasiekti daug daugiau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite