Angle down Atgal

Tarp koronaviruso atvejų, siejamų su Vilniaus miesto ligonine – Gariūnų, Lietuvos banko darbuotojai

Su koronaviruso protrūkiu Vilniaus miesto klinikinėje ligonine siejami 25 užsikrėtimo atvejai už šios įstaigos ribų, tarp jų – Gariūnų turgaus, Lietuvos banko bei kitų bendrovių darbuotojai.

„Su židiniu Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje susiję ir kiti Vilniaus mieste ir rajone patvirtinti atvejai, tai yra net 25 atvejai išplito iš šio židinio“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

NVSC duomenimis, su šiuo židiniu siejami du atvejai Vilniaus viešajame transporte, „McDonald's“ darbuotojo, Vilniaus rajono šv. Jono Bosko gimnazijos darbuotojo, Gariūnų turgavietės darbuotojo, „Maximos“ darbuotojo, Lietuvos banko darbuotojo ir kitų asmenų užsikrėtimai.

Pačioje gydymo įstaigoje iš viso registruotas 41 atvejis: susirgo 22 ligoninės pacientai ir 19 darbuotojų. Nuo koronaviruso mirė aštuoni šios ligoninės pacientai.

Vilniaus apygardos prokuratūra trečiadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo kovos su epidemijomis ar užkrečiamomis ligomis taisyklių pažeidimo bei tarnybos pareigų neatlikimo Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite