Angle down Atgal

Tarp inovatyviausių Lietuvos mokytojų – gargždiškė

Valdovų rūmuose vykusių Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų metu trečiadienį buvo pasveikinti inovatyviausi Lietuvos mokytojai ir mokyk­lų vadovai. Tarp jų – ir pedagogė iš Gargždų „Minijos“ progimnazijos. Laureatams buvo įteikti diplomai, simbolinės statulėlės, 1 000 Eur piniginis prizas ir kelionė į užsienyje vyksiančią tarptautinę konferenciją, iš kurios grįžę dalinsis savo patirtimi su kolegomis.

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio globojamos, jau ketvirtus metus vykdomos iniciatyvos metu 7 mokytojai ir vienas mokyklos vadovas buvo apdovanoti kaip inovatyviausi pedagogai.

Inovatyviausiu biologijos, chemijos mokytoju tapo Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos mokytojas Nerijus Medeišis. Inovatyviausios fizikos mokytojos nominaciją pelnė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos pedagogė Saulė Paulikienė. Matematikos ir IT srities laureatė – „Sietuvos“ progimnazijos mokytoja Snieguolė Bagočienė.

Socialinių dalykų kategorijoje laimėtoja išrinkta Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytoja Angelė Pakamorienė. Inovatyviausio kalbų mokytojo vardas atiteko Kauno Jono Jablonskio gimnazijos pedagogui Ryčiui Jezukevičiui. Pradinio ugdymo kategorijoje inovatyviausia mokytoja tapo Danguolė Savičienė iš Visagino „Verdenės“ gimnazijos. Inovatyviausias menų ir technologijų mokytojas – Donatas Kriukas iš Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos.

Iškilmingoje ceremonijoje metų mokyklos vadovu tapo Šiaulių Gytarių progimnazijos direktorius Rimtautas Pečeliūnas.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidento pavaduotoja, knygos „Geografija kišenėje“ bendraautorė, Tarptautinių geografijos olimpiadų Lietuvos komandos vadovė A. Pakamorienė sako, kad, be visų šių pareigų, įsipareigojimų ir atsakomybių, pirmiausia yra geografijos mokytoja, kuriai patinka mokomas dalykas ir dirbti su vaikais.

„Stengiuosi, kad pamokos būtų kuo įvairesnės: nuo tradicinių pamokų iki virtualių kelionių po pasaulį, šokolado ar traškučių pamokų, žinių laidų pamokos, aplinkos tyrimų ir vizualizacijos pamokos. Mėgstu su mokiniais analizuoti pasaulio ir vietines aktualijas, kad vaikai žinotų, kas vyksta Gargžduose, Lietuvoje ir visame pasaulyje. Mokyklos aplinka kasmet tobulėja, darosi vis išmanesnė, todėl pamokose galime naudoti įvairias technologijas, kurios taip pat ugdymo procesą padaro įdomesnį ir patrauklesnį mokiniams“, – sako inovatyviausio mokytojo vardą socialinių dalykų kategorijoje pelniusi gargždiškė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite