Angle down Atgal

Tarnybą palieka ilgametė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Zinaida Kavaliauskienė

2021 m. balandžio 19 d. – paskutinė Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausios specialistės Zinaidos Kavaliauskienės darbo diena. Zinaida Kavaliauskienė Joniškio rajono savivaldybės administracijoje dirba nuo 1976 m. vasario 13 d.  

Daugiau nei 45 metus Zinaida Kavaliauskienė atsakingai, profesionaliai ir sąžiningai dirba Švietimo, kultūros ir sporto srityje. Darbo pradžia siejama su sporto komitetu, po to sekė sporto skyrius ir galiausiai prisidėjo veikla švietimo srityje. Daugelis joniškiečių Zinaidą sieja su sportu, nes nebuvo varžybų, kuriose savo pareigų atsakingai neatliktų ji.

Šiandien padėkota Zinaidai už ilgametį, atsakingą, profesionalų, nuoširdų, sąžiningą darbą Joniškio rajono savivaldybės administracijoje ir svarų indėlį į Joniškio rajono švietimo ir sporto sritis.

Joniškio rajono savivaldybės vadovai išeinančiai iš darbo Zinaidai dėkojo už ilgametį nuoširdų, sąžiningą darbą, svarų indėlį į Joniškio rajono švietimo ir sporto sritis ir viso kolektyvo vardu linkėjo kuo ilgiau džiaugtis gera sveikata ir atsiradusiu laiku įvairesnėms pramogoms ir pomėgiams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite