Angle down Atgal

Tapk virtualaus „Puntuko bėgimo“ nugalėtoju!

2020 m. gegužės 1 dieną turėjo vykti seniausias 57 – asis Lietuvoje bėgimas „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“. Dėl paskelbto karantino siūlome pažymėti šią dieną virtualiu bėgimu savo pasirinktoje trasoje. Nugalėtojais taps visi dalyviai, įveikę savo pasirinktą distanciją. Vieta, laikas ir bėgimo sąlygos (nenustatoma/neribojamas) – kiekvienas dalyvis bėgimą pradeda individualiai, sau tinkamu laiku ir pasirinktoje vietoje.

Bėgimo data – 2020 05 01 (penktadienis).

BĖGIMO NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

Virtualus simboliškas bėgimas Anykščiai–Puntuko akmuo-Anykščiai 11, 6, 3 km distancijose vyks pasirinktinai, atsižvelgiant į savo fizinį pasirengimą.

II. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. Nenutraukti tradicijos gegužės 1 d. Anykščius paminint bėgimu.

2. Net ir virtualiai populiarinti bėgimą.

3. Įveikti 11 km arba trumpesnius 6, 3 km nuotolius – individualiai priimtiną atstumą, pagal kiekvieno pasiruošimą. Pasirinkta distancija turi būti įveikta vienu bėgimu, nestabdant laikrodžio.

4. Užprotokoluoti kiekvieno bėgiko įveiktą/pateiktą distanciją ir patalpinti juos viešai Anykščių KKSC internetiniame puslapyje ir „Facebook“ tinkle.

III. DALYVIAI, SPECIALIOS SĄLYGOS

1. VIRTUALIAME bėgime gali dalyvauti visi pageidaujantys, savo laisva valia susipažinę su bėgimo nuostatais ir prisiėmę visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką.

2. Visiems dalyviams privaloma laikytis šalyje galiojančių karantino taisyklių (nebėgti didesnėse nei 2 žmonių grupėse, t.y. rekomenduojami/skatinami pavienių žmonių bėgimai ir panašiai).

4. Kiekvienas dalyvis savaime sutinka, kad šio virtualaus bėgimo organizatoriai visą jūsų pateiktą bėgimo informaciją ar nuotraukas gali laisvai, be atskiro jų sutikimo, naudoti rinkodaros tikslais.

5. Norint dalyvauti virtualiame bėgime reikia: savarankiškai pasirinkti bėgimo trasą (tinka bet kokia jūsų pasirinkta danga (plentas, miško takeliai, laukai) ar bėgimo vieta, startuoti sau tinkamu laiku.

6. Šio virtualaus bėgimo organizatoriai neatsako už dalyvių sveikatą ar sveikatos sutrikimus, patirtus bėgimo metu.

IV. APDOVANOJIMAI

Šis bėgimas yra VIRTUALUS – tai ne varžybos. NUGALĖTOJAI – visi bėgimo dalyviai, įveikę pasirinktą distanciją.

V. BĖGIMO DALYVIŲ REZULTATŲ PASKELBIMAS

11, 6 ir 3 km distancijas įveikę dalyviai savo pasiektus rezultatus (nufotografuotus arba surašytus), taip pat vardą, pavardę, miestą, nubėgtą distanciją prašomi atsiųsti el pšt. media@akksc.lt ir taip jie pateks į suformuotus „Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai“ bėgimo rezultatų sąrašus, kurie bus paskelbti akksc.lt svetainėje bei socialiniame „Facebook“ tinkle.

AKKSC informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite