Sportas2020 m. Rugsėjo 15 d. 16:11

Taiklūs metimai – puikūs rezultatai

145902

Praėjusį šeštadienį Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos stadiono krepšinio aikštelėje vyko tradicinė krepšinio mėgėjų šventė „Šalčininkų krepšinio naktis 2020“.

Trečią kartą jaunimo organizacijos „Nowa fala“ organizuotame renginyje ir šiais metais netrūko aistrų – dalyviai kovojo dėl prizų individualiose bei komandinėse krepšinio rungtyse, vyko tradicinės 3x3 krepšinio varžybos.

„Etanetas baudų metimų“ konkurse triumfavo 69 taškus surinkęs Deimantas Pavlovskis („Losrita“), „Etanetas karavanas“ rungtyje lygių neturėjo „Taurus“ ekipos žaidėjas, o itin emocingose „Etanetas taiklusis duetas“ varžybose pergalę iškovojo „Edrimita“ krepšininkai.

Tarp Šalčininkų rajono sportininkų krepšinio rungtyse geriausiai pasirodė Silvestras Staniulis iš Poškonių – 57 surinkti taškai jam leido užimti antrąją vietą metant baudos metimus, o „Nowa fala“ komandai atstovavę Tomaš Ginevič ir Justas Kratkovskis iškovojo trečiąją vietą taiklaus dueto rungtyje.

Pagrindinėse vakaro varžybose – 3x3 krepšinio turnyre - stipriausi buvo puikiai visos Lietuvos krepšinio mėgėjų pažįstami „Losrita“ krepšininkai. Jie finale rezultatu 21:7 nugalėjo nugalėtojų titulą gynusius „Edrimita“ krepšininkus. Trečioji vieta atiteko „Taurus“ komandai, kuri kovoje dėl bronzos medalių įveikė BC „Šalčininkai“ komandą.

Visų rungčių ir turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti specialiomis taurėmis bei „Etanetas“ įsteigtais piniginiais prizais.

Papildomus prizus taip pat įsteigė Šalčininkų rajone veikianti viena didžiausių natūralios beržų sulos gamintojų Europoje UAB „Straikas“.

Jau minėtas D. Pavlovskis pelnė geriausio turnyro žaidėjo titulą, o eišiškiečio Radoslavo Titko taiklus metimas iš aikštelės vidurio lėmė pergalę žiūrovų konkurse. Jie buvo apdovanoti natūralia „SipSap“ beržų sula.

Dėkojame už pagalbą ir paramą Šalčininkų rajono savivaldybei, UAB „Etanetas“ ir UAB „Straikas“. Taip pat už techninę pagalbą renginio metu Šalčininkų rajono teniso klubui „Relax“ bei Andžejui Muchliado.