Angle down Atgal

„Swedbank“ pernai išmokėjo per milijoną eurų išmokų dėl kelionėse patirtų nenumatytų išlaidų

Per praėjusius metus „Swedbank“ klientams dėl kelionėse patirtų išlaidų buvo išmokėta daugiau kaip 1 mln. eurų draudimo išmokų, praneša bankas.

Pasak „Swedbank“ Privačių klientų tarnybos vadovo Pavel Ladziato, vieno keliautojo vidutiniškai patiriamos neplanuotos išlaidos sudarė apie 350 eurų, o didžiausia atlygintina suma siekė 71 tūkst. eurų dėl kelionėje JAV patirtų medicininių išlaidų.

Kaip teigė P. Ladziato, dėl vagysčių keliautojai praranda pinigines, telefonus, rankines. Dažniausiai pasitaikanti situacija - viešose vietose iš rankinių ištraukiami daiktai.

„Didelių nuostolių gali padaryti ir vagystės iš be priežiūros paliktų automobilių, kai pavagiami kelioniniai lagaminai. „Swedbank“ duomenimis, vidutinė daiktų praradimo dėl vagystės išmoka sudaro 480 eurus“, - pranešime sako P. Ladziato.

„Swedbank“ nurodo, kad panašaus dydžio finansinių nuostolių gali pridaryti ne tik vagystės, bet ir įvairūs skrydžių sutrikimai. Banko duomenimis, dėl atšauktos kelionės ir dėl vėluojančio bagažo keliautojai patiria, atitinkamai, apie 500 ir 400 eurų siekiančius nuostolius.

Dažna draudimo išmokų priežastis yra keliautojų sveikatos sutrikimai ir patiriamos traumos. Dėl įvykių, kuriuose klientams buvo reikalinga medicininė pagalba, „Swedbank“ pernai išmokėjo daugiau kaip 450 tūkst. eurų išmokų. Anot banko, tai sudaro kone pusę visos per metus klientams sumokėtos kelionių draudimo išmokų sumos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite