Angle down Atgal

Švytinti savaitė: turizmo forumas, verslo paroda ir eglės įžiebimas

Spustelėjo šaltukas, gatvės tapo čiuožyklomis – žiema jau rodo savo kerus. Nesušalkite, nesusirkite, būkite geros nuotaikos ir apsilankykite šią savaitę vykstančiuose renginiuose.

Jei jau taip nutiko, kad šaltojo sezono neįsivaizduojate be peršalimų ir ligos patalo, apsilankykite susitikime su žolininke Adele Karaliūnaite. Ji tikrai patars, kaip sustiprinti organizmą, o susirgus, greičiau pasveikti. O gal jūs domitės žolelėmis ir natūralia medicina – susitikime pagilinsite savo žinias.

Ko išmoksi, ant pečių nenešiosi. Bet kartais neišmoktos pamokos gali tapti ir meno kūriniu – lietuvių dramaturgijos festivalis „Atgaiva“ kviečia žiūrėti spektaklį-koncertą „Neišmoktos pamokos“.

Kasmet tris dienas vykstanti viena didžiausių regioninių parodų „Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai'18“ vartotojams vienu laiku ir vienoje erdvėje sutelkia gamintojus ir klientus, pardavėjus ir pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Penktadienį besidomintys turizmu kviečiami į II Šiaulių krašto turizmo forumą. Apie regiono turizmo tendencijas, įvaizdį ir konkurencingumą kalbės rinkodaros ir turizmo specialistai. Būtina registracija.

Advento pradžią pažymėkime su daug šviesų – susitikime Šiaulių miesto eglės įžiebime!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite