Angle down Atgal

Svirkų kaimo bibliotekoje prasidėjo vasaros skaitymai

Birželis, atveriantis duris į vasarą, kvepia jazminais ir braškėmis, vilioja maloniomis atostogų veiklomis ir kviečia priimti svarbiausią vasaros iššūkį.

Svirkų bibliotekos jaunieji skaitytojai, tvankią vasaros pradžios popietę senų liepų paunksmės pavilioti, rinkosi susipažinti su projekto „Vasara su knyga“ jau tradicija tapusiu skaitymo iššūkiu, pasiryžę įveikti siūlomas užduotis ir laimėti puikius prizus.

Jau pažįstamas iš praeitų metų senas lagaminas, kurio atidarymas simbolizuoja vasaros skaitymų pradžią, šįkart atgabeno knygas, kurios padės atlikti „Skaitymo iššūkio“ užduotis. Bibliotekininkė pristatė siūlomas skaitymams knygas, talkinant Austėjos mamai Dianai, skaitė ištraukas iš V. Račicko, J. Erlickio, L. Marmaitės, A.-C. Vestly, A. Broger kūrinių. Atsigaivinę ledais ir braškėmis, neaplenkę dėmesiu žaidimo aikštelės pramogų, vaikai grįžo į biblioteką registruotis iššūkiui, rinktis knygas skaitymams.

Bibliotekoje veikiančioje knygų parodoje „Vasara kviečia skaitymams“ – didelis pasirinkimas knygų siūlomomis temomis. Popietę tęsėme žaidžiant stalo ir kompiuterinius žaidimus. Svirkų bibliotekos skaitytojai „Skaitymo iššūkį“ priėmė, visiems dalyviams linkime malonių akimirkų knygos draugijoje!
Parengė Svirkų kaimo bibliotekos-filialo bibliotekininkė Valentina Veličko

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite