Angle down Atgal

Svilių kaime budrūs kaimynai išgelbėjo senolių gyvybes

Pirmadienio rytą Kėdainių rajone vos išvengta didelės tragedijos. Nuo kamino užsidegus gyvenamojo namo stogui į pagalbą suskubo ir gelbėtojus iškvietė budrūs kaimynai. Laiku atskubėję ugniagesiai skubiai likvidavo gaisrą.

Baugus pranešimas

Pirmadienio rytą Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė sunerimusių kaimo gyventojų pranešimas. Žmonės pranešė, kad Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Svilių kaime, Beržų gatvėje, dega gyvenamojo namo antras aukštas, viduje yra senyvo amžiaus žmonių. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos Josvainių bei Pramonės ugniagesių komandos bei Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Teikti pagalbą nukentėjusiems išsiųsti ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Veržėsi dūmai

Į nelaimės vietą pirmieji atskubėjo Josvainių ugniagesiai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms iš po pastogės rūko dūmai, žmonės buvo išėję į lauką. Ugniagesiai skubiai rūkstantį stogą apipylė vandeniu.

Gaisrininkai nuardė 4 m² šiferinio stogo. Lokalizavus gaisrą konstatuota, kad jo metu išdegė 1 m² stogo medinių konstrukcijų.

Išgelbėjo kaimynai

Namo gyventoja „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad pirmieji gaisrą pastebėjo budrūs kaimynai. Jie ne tik, kad iškvietė pagalbą, bet ir patys puolė gesinti ugnį. Ko gero, jei budrūs, pastabūs ir drąsūs kaimynai, šiandien gaisro padariniai būtų kur kas skaudesni.

„Jie kibiru užpylė ugnį. Stogas jau degė atvira ugnimi. Minučių reikalas ir būtų pradėjęs degti visas namas. O name aš su dieduku. Esame labai dėkingi kaimynams ir Josvainių ugniagesiams, kurie taip greitai atvyko mums padėti. Taip tų nelaimių daug, o čia dar ir gaisras“, – atsiduso namo savininkė.

Pagyrė moterį

Ugniagesiai pagyrė moterį, kad ši namuose turėjo įsirengusi autonominį dūmų detektorių. Greitosios medicinos pagalbos medikai nuramino moterį ir apžiūrėjo įvykio vietoje. Gaisro metu niekas nenukentėjo, namo gyventojai patyrė didžiulį išgąstį.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

Namo gyventoja „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad pirmieji gaisrą pastebėjo budrūs kaimynai. Jie ne tik, kad iškvietė pagalbą, bet ir patys puolė gesinti ugnį. / D. Kuprijanovo nuotr.
Namo gyventoja „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad pirmieji gaisrą pastebėjo budrūs kaimynai. Jie ne tik, kad iškvietė pagalbą, bet ir patys puolė gesinti ugnį. / D. Kuprijanovo nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite