Angle down Atgal

Šventiškai sutikti ir nuoširdžiai pasveikinti ugniagesiai gelbėtojai

Liepos 7 d. Mozelyje, Vokietijos Federacinėje Respublikoje, pasibaigusiame Tarptautiniame stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo čempionate triumfavo lietuviai. Varžybose dalyvavo 274 dalyviai iš 11 šalių.

Lietuvos ugniagesiai iškovojo pirmąją vietą estafetės rungtyje, įveikę Čekijos komandą, kuriai čekai pasiskolino biržietį Romualdą Vilimą, ir Lenkijos atstovus. Tandemų (dvejetų) rungtyje nepralenkiami buvo ir čempionais tapo Mindaugas Valaitis ir Andrius Ašmontas, o antrąją vietą užėmė Biržų PGT ugniagesiai gelbėtojai Romualdas Vilimas ir Marius Gasparėnas. Lietuvos komanda tapo ir „Best Team“ kategorijos nugalėtoja.

Varžybose biržiečiai pasirodė puikiai. Romualdas Vilimas užėmė 6-ąją vietą M18 kategorijoje ir 11-ąją vietą bendroje įskaitoje (laikas 1.31), Marius Gasparėnas – 17-ąją vietą M30 kategorijoje ir 39-ąją vietą bendroje įskaitoje (laikas 1.47). Beje, R. Vilimas pagerino ir asmeninius rezultatus.

Liepos 9 dieną tarptautinių varžybų dalyvių jų artimieji, Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, rajono Savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė laukė sugrįžtančių Savivaldybės administracijos pastato kieme. Po ilgos kelionės pavargę vyrai kiek vėlavo.

Sugrįžę laimėtojai buvo vainikuoti ąžuolų lapų vainikais, apdovanoti gėlėmis ir dovanėlėmis. Vyrams už drąsą, ryžtą ir sėkmingą pasirodymą tarptautinėse varžybose dėkojo Savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė, su pergale sveikino jų kolegos ugniagesiai, šeimos nariai, kaimynai.

Parengė Savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite