Angle down Atgal

Šventės dieną – į kirpyklą

Žiežmarių seniūnė Edita Kerdokienė tęsi žodį ir su savo komanda lanko jubiliejus švenčiančius žmones. Šįkart, vasario 1 dieną, aplankėme jubiliatę Janiną Ivanauskienę. Tą dieną jai sukako 90 metų. Su sveikinimo žodžiais, Padėka ir gėlių puokšte vienišos močiutės atėjo pasveikinti seniūnė, jos pavaduotoja Marytė Zubielienė ir socialinė darbuotoja I. Graužienė.

Visoms ją pasveikinusioms moterims jubiliatė linkėjo laimės ir sėkmės.
Visoms ją pasveikinusioms moterims jubiliatė linkėjo laimės ir sėkmės.

Žiežmarių seniūnė Edita Kerdokienė tęsi žodį ir su savo komanda lanko jubiliejus švenčiančius žmones. Šįkart, vasario 1 dieną, aplankėme jubiliatę Janiną Ivanauskienę. Tą dieną moteriai sukako 90 metų.

Su sveikinimo žodžiais, Padėka ir gėlių puokšte vienišos močiutės atėjo pasveikinti seniūnė, jos pavaduotoja Marytė Zubielienė ir socialinė darbuotoja I. Graužienė. Dar nespėjusios perskaityti savo sveikinimo, seniūnijos atstovės išgirdo palinkėjimus iš pačios jubiliatės. Moteris viešnias apibėrė pagyromis, linkėjo visokeriopos sėkmės.

Kai pagaliau jubiliatė buvo pasveikinta, eilė atėjo kultūros atstovėms. Irena taukinaitienė atnešė pasveikinimo atviruką, o Laima Morkūnienė jubiliatei padovanojo kelias dainas. Beje, dainas dainavo net pati šventės kaltininkė. Janina Ivanauskienė – tikra žiežmariškietė. Ji gimė čia, čia užaugo. Baigusi buhalterijos mokslus ji 17 metų dirbo Vievyje, įmonės buhaltere. Kai sukūrė šeimą ir ištekėjo už Kazio Ivanausko, beveik dvi dešimtis metų gyveno ir dirbo rumšiškėse. taip lėmė likimas, kad sutuoktiniai nesusilaukė vaikų. Kai 1978 metais vyras mirė, Janina grįžo į gimtuosius Žiežmarius.

Guvi moteris klauso Marijos radiją, kas rytą eina į Žiemarių bažnyčioje aukojamas rytines pamaldas. J. Ivanauskienė turėjo seserį ir du brolius, visi jau iškeliavę Anapilin. Moteris sako gyvenusi sveikai, visą laiką save mylėjusi ir prižiūrėjusi. „Kai turėjau daugiau jėgų ir sveikatos, auginau daug gėlių, dainavau. Dabar jau minimaliai apsitvarkau, paskutiniu metu man padeda Jadvyga – man skiriama pagalba į namus.

Ši darbuotoja atneša vandens, malkų, žodžiu, nieko man netrūksta“, - pasakojo jubiliatė. Beje, gimtadienio rytą, po mišių moteris dar suskubo apsilankyti kirpykloje, kad savo jubiliejų sutiktų tvarkinga ir pasitempusi. Ji gyrė savo kaimynus – Gudeliauskus, A. Augutienę, V. Grabijolienę, pas kuriuos bet kada galinti kreiptis pagalbos.

Moteris prižiūri savo namų aplinką, nušienauti žolę atvažiuoja iš Vilniaus dukterėčios vyras. tad senolė vieniša, bet ne viena. Kitą dieną, šeštadienį žiežmarietė J. Ivanauskienė atšventė savo devyniasdešimties metų sukaktį artimiausių giminių ir kaimynų būryje. Tad linkime sulaukti dar apvalesnio, 100 metų gimtadienio, būkite sveika ir stipri.

Virginija Šimkūnienė

Autorės nuotr.

Jubiliatė neslėpė susijaudinimo atsiimdama padėką iš seniūnės rankų.
Jubiliatė neslėpė susijaudinimo atsiimdama padėką iš seniūnės rankų.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite