Angle down Atgal

Šventė „Visi žaidžiam žolės riedulį“

Lietingas oras neišgąsdino Širvintų žolės riedulio entuziastų. Klubas „INTA“ sukvietė vaikus, tėvelius, senelius, sporto klubų, įstaigų, draugijų, bendruomenių narius į ketvirtąją projekto „Patirtis ir jaunystė“ šventę „Visi žaidžiam žolės riedulį“, kurioje dalyviai turėjo proga ne tik aktyviai praleisti laiką, susipažinti su šia populiaria pasaulyje sporto šaka, bet ir dalyvauti konkursuose, išbandyti šią sporto šaką.

Drauge su vyru Jonu renginyje dalyvavusi rajono merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, jog žolės riedulys – daugiausiai pergalių Širvintoms dovanojanti sporto šaka. Padėkojusi žolės riedulio Širvintų krašte pradininkui Vidmantui Strakšiui ir įteikusi klubo „Intos“ nariams simbolines dovanėles, merė linkėjo visiems gražios šventės ir gero laiko populiarinant žolės riedulį.

Klubo „INTA“ vadovė Živilė Šalkauskienė dėkojo Širvintų rajono savivaldybei už pagalbą ir paramą šiai sporto šakai, įteikė merei simbolinę dovaną – vardinį švilpuką, kuriuo Ž. Pinskuvienė davė startą žolės riedulio šventei, prasidėjusiai visų dalyvių bendra mankšta.

Šventėje taip pat dalyvavo administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite