Angle down Atgal

Šventė Kazitiškyje „Sudie, gražuole vasara"

Rugpjūčio 31 dienos saulėtą vakarą Kazitiškio padalinyje smagiai išlydėjome mūsų mielą vasarėlę kartu su smagiomis dainomis, muzika, šokiais.

Mano vasara, žaliuojanti ir žydinti, saule baudžianti, lietum palydinti,

rudenio kryptim dienas palydinti, ir kaip visad – viltį atrakinanti.

Mūsų vasara, skara laukų spalvota, debesėlių piešiniais dabinta,

vakarais žiemos šaltos širdy nešiota, krištoliniais rytmečiais nušvinta.

Laimės vasara, drugeliais atplasnojusi, Joninių, Petrinių, Oninių vainikais apipinta,

purpurinio vakaro rasom rasojusi, su aguonom ir rugiagėlėm nuskinta...

Į šventę susirinkusius pasveikino Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas, Ignalinos savivaldybės tarybos narė Svetlana Panavienė. Skaitovai Lukas, Aivaras, Aldona, Laimutė skaitė eiles apie vasarą, gražias dainas atliko Kazitiškio padalinio ansamblis ,,Kazitiškiečiai', o į svečius atvykę Didžiasalio „Hercogai' tiesiog sužavėjo savo dainomis, šmaikščiais pasakojimais, muzika. O kai užtraukė kartu su „Kazitiškiečiais', buvo gražu klausyt. Smagu tokį šaunų kolektyvą turėt didžiasaliečiams.

Po dainų Kazitiškio parke visų laukė kunkuliuojanti kopūstienė, labai skani buvo, tokios namie neišvirsi, kaip ant laužo. Ačiū Romui Veliui už kantrybę ir pagalbininkams Kęstui ir Joanai, Regimantui.

Nuoširdžiai dėkojame UAB „Idavang“ ir direktoriui S. Leonavičiui, parduotuvei ,,Danalta“ ir direktoriui D. Paukštei, Kazitiškio seniūnui D. Jelinskui ir seniūnijos darbuotojams, V. Aleknienei, D. ir G. Griniams, J. ir L. Juodkams, Ignalinos savivaldybei, tarybos narei S. Panavienei, D. Šerėnui, S. Maciulevičiui, dainininkams ,,Kazitiškiečiai', Didžiasalio ,, Hercogams' ir vadovui Vytautui Cibulskui, ir žinoma visiems susirinkusiems,– kiek mūsų daug, ir kokie mes visi gražūs, kai susirenkam subatoj ar bet kurioj prastoj dienoj.

Bus dar dienų šviesių ir dainų skambių,

tik neliūdėk širdie, gyvenk ir džiaukis tu- gražaus Jums rudens.

Kazitiškio padalinio laisvalaikio organizatorė Danutė Gasiūnienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite