Angle down Atgal

Šventė 335 metų jubiliejų!

Rugpjūčio 17 dieną jubiliejinei šventei susirinko Meškučių bendruomenės nariai, prigužėjo svečių, kraštiečių, smagių meno kolektyvų, kurie kartu kūrė gerą 335 metų sukakties šventės nuotaiką.

Jubiliejaus paminėjimas prasidėjo malda su kunigu Audriumi Kurapka prie koplytstulpio jubiliejui atminti ir bendruomenės narių pasveikinimu.

Meškučių bendruomenės aikštėje šventėm gausiai susirinkusius sveikinimo Marijampolės meras Povilas Isoda, Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika ir Marijampolės seniūnijos seniūnas Algis Milius. Šventėje dalyvavo Savivaldybės tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Albinas Mitrulevičius.

Meras P. Isoda džiaugėsi gražia kaimo žmonių bendryste saugant savo istoriją, kartu švenčiant ir kartu puoselėjant savo bendruomenės tradicijas, linkėdamas, kad draugiškumas ir bendravimas tik stiprėtų ir graži veikla jungtų bendruomenę
Gerą šventės nuotaiką kūrė MKC Meškučių skyriaus moterų ansamblis „Žiedė“, modernaus folkloro grupė „Baltas vėjas“ ir Country kapela „Jovarai“, Santaikos liaudies šokių kolektyvas „Narpulis“, Juozo Kavaliausko ir Rasos Navakauskienės duetas, atlikėja Donalda Meiželytė ir grupė „Husarai“.

Rugpjūčio 11 d. šiai gražiai sukakčiai buvo skirtas ir dviračių žygis, kuriame aktyviai dalyvavo ir bendruomenės nariai ir dviračio sporto mėgėjai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite