Angle down Atgal

Švenčionių rajono savivaldybės atstovai dalyvavo Vengrovo miesto šventėje

2019 m. rugpjūčio 10-11 d. vyko Vengrovo (Lenkija) miesto šventė. Švenčionių ir Vengrovo savivaldybes sieja ilgametė draugystė ir glaudus bendradarbiavimas. Kaip ir kiekvienais metais, Švenčionių rajono delegacija buvo pakviesta dalyvauti šventiniuose renginiuose. Delegacijos sudėtyje vyko savivaldybės tarybos narys Bronislovas Vilimas, Pabradės miesto kultūros centro direktorė Lolita Vilimienė ir Pabradės „Ryto” gimnazijos istorijos mokytoja Danguolė Grincevičienė.

Šventė prasidėjo iškilmingu koncertu pagrindinėje miesto aikštėje, kurioje pasirodė įvairūs kolektyvai. Kitą dieną buvo aukojamos iškilmingos mišios Vengrovo Bazilikoje, vyko gėlių padėjimo ceremonija prie paminklo, skirto Armijos Krajovos kariams. Visi šventės dalyviai buvo pakviesti dalyvauti šventiniame Vengrovo miesto savivaldybės posėdyje kultūros centre, kuriame buvo apdovanoti nusipelnę miestui žmonės.
Švenčionių rajono delegacijai įspūdį paliko apsilankymas ir ekskursija neseniai atidarytame Vengrovo muziejuje. Susipažinta su šio miesto istorija, jo tautų ir religijų įvairove.
Susitikimo metu buvo pasidžiaugta tokiu gražiu tarp mūsų savivaldybių bendradarbiavimu ir išreikšti pageidavimai bei lūkesčiai dėl tolesnių susitikimų.

Informaciją parengė Švenčionių rajono Pabradės „Ryto" gimnazijos istorijos mokytoja Danguolė Grincevičienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite