Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Švenčionių lengvaatlečiai Lietuvos čempionate pirmi
Sportas2020 m. Vasario 26 d. 17:18

Švenčionių lengvaatlečiai Lietuvos čempionate pirmi

119390

Baigėsi 2020 m. vasario 21–22 dienomis Klaipėdoje vykęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, Lietuvos jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo bene rekordinis skaičius šalies olimpinės rinktinės kandidatų.

Vien antrą pirmenybių dieną jų buvo net aštuoni, o aukščiausi rezultatai užfiksuoti trišuolyje bei sportinio ėjimo varžybose. Puikiai pasirodę Švenčionių lengvaatlečiai komandinėje įskaitoje rajonų grupėje užėmė pirmą vietą.
Lietuvos lengvosios atletikos čempione tapo Živilė Vaiciukevičiūtė (treneris V.Meškauskas) 3000 m sportinio ėjimo rungtyje, antrą vietą užėmė Artur Mastianica (treneris V.Meškauskas) 5000 m sportinio ėjimo rungtyje, trečias vietas užėmė Monika Vaiciukevičiūtė (treneris V.Meškauskas) 3000 m sportinio ėjimo rungtyje, Daniel Golovacki (trenerė G.Michniova) 400 m bėgimo rungtyje ir Lukas Tarasevičius (treneris Z. Zenkevičius) 1500 m ir 3000 m bėgimo rungtyse.
Lietuvos jaunimo čempionate pirmas vietas užėmė Justas Sažinas (treneris R.Turla) 3000 m bėgimo rungtyje, Adrija Meškauskaitė (treneris V.Meškauskas) 3000 m sportinio ėjimo rungtyje ir Martynas Bepersčius (treneris Viktoras Meškauskas) 5000 m sporinio ėjimo rungtyje, antras vietas užėmė Erik Černiavski (treneris Z. Zenkevičius) 3000 m bėgimo rungtyje ir Nora Meškauskaitė (treneris V. Meškauskas) 3000 m sporinio ėjimo rungtyje.