Angle down Atgal

Sveikins šimtukininkus

Liepos 18 d. 10 val. Panevėžio miesto savivaldybės vadovai pasveikins ir apdovanos abiturientus, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti dviem ir daugiau šimtukų. Civilinės metrikacijos skyriuje (Respublikos g.25) bus padėkota jaunuolių tėveliams, mokytojams.

Šiemet du ir daugiau šimtukų gavo 9 panevėžiečiai, iš jų vienas – net keturis. Tai J. Balčikonio gimnazijos auklėtiniai Daumantas Vilniškis (anglų kalba, biologija, matematika, istorija), Ugnė Glinskytė (anglų kalba, informacinės technologijos, matematika), Ugnė Adamonytė (fizika, anglų kalba), Goda Dugnaitė (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra), Kamilė Lukoševičiūtė (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra), Martynas Stogis (anglų kalba, informacinės technologijos) ir Tadas Žukauskas (anglų kalba, matematika); Jokūbas Jurėnas iš 5-osios gimnazijos (anglų kalba, lietuvių kalba ir literatūra); Mikas Palujanskas iš K. Paltaroko gimnazijos (anglų kalba, informacinės technologijos).

Panevėžio abiturientai iš viso pelnė 75 šimtukus.

Švietimo skyriaus duomenimis, šiemet brandos egzaminus ketino laikyti 1235 moksleiviai. Kone visų dalykų žinios įvertintos aukščiau nei šalies vidurkis. Prasčiau panevėžiečiams sekėsi tik lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite