Angle down Atgal

Sveikatos apsaugos ministras tikina, kad karantinų paskelbimas atsitiktinai sutampa su Seimo rinkimais

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tikina, kad Vyriausybės sprendimas nuo pirmadienio kai kuriose savivaldybėse skelbti lokalų karantiną tik atsitiktinai sutampa su tuo, kad sekmadienį šalyje vyks Seimo rinkimai.

„Nereikėtų dviejų dalykų, kurie kalendorine prasme yra susiję, susieti ir su kažkokiais priežastingumais“, – „Žinių radijui“ teigė A. Veryga.

„Jei mes pažiūrime į (užsikrėtimų koronavirusu – ELTA) skaičius ir visgi tikime, kad ne kažkas atsisėdęs ryte prie stalo tuos skaičius sugalvoja – tai jie patys už save kalba. Deja, bet taip sutampa su rinkiminiu ciklu ir su šaltuoju metų laiku. Su tuo, kad žmonės grįžo į darbus, o vaikai į mokyklas. Taip jau yra, kad pas mus rinkimai yra rudenį“, – aiškino ministras.

Tai, kad nuspręsta lokalius karantinus skelbti nuo kitos savaitės pirmadienio, aiškino A. Veryga, yra susiję ir su tuo, jog siekiama duoti laiko pasiruošti.

„Mes labai dažnai girdime tokį pasipiktinimą, kad sektoriams reikia duoti laiko pasiruošti. Ir iš tiesų reikia šiek tiek laiko, kad jie galėtų pasiruoši, persidėlioti kai kuriuos darbus. Viską reikia susiorganizuoti, ir tą patį nuotolinį darbą, ten, kur reikia renginius atšaukti. Tam visgi laiko reikia“, – teigė ministras.

Vyriausybė trečiadienį pritarė karantino režimo paskelbimui Elektrėnų, Joniškio, Jurbarko, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Pasvalio, Plungės, Skuodo, Šiaulių ir Švenčionių rajonų savivaldybėse, primena ELTA. Taip pat dar dviem savaitėms buvo pratęstas jau anksčiau įvestas karantino režimas Raseiniuose.

Karantino režimas prasidės pirmadienį ir numatyta, kad tęsis dvi savaites – iki lapkričio 6 d.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite