Angle down Atgal

Sveikatinimo įstaigoms – Lietuvos kurortų asociacijos pagalba

Neseniai Lietuvos kurortų asociacijos prezidentu tapęs Druskininkų meras Ričardas Malinauskas gilinasi į kurortuose dirbančių įstaigų problemas ir ieško sprendimo būdų.

Naujasis asociacijos prezidentas susitiko su Druskininkuose veikiančių sveikatinimo įstaigų atstovais ir domėjosi, su kokiomis problemomis jos susiduria, kokių sprendimų reikia, kad tų problemų neliktų.

Sveikatinimo įstaigų vadovai išskyrė dvi problemas, kurias tektų spręsti nacionaliniu lygiu – keičiant įstatymų bazę ar inicijuojant naujus Vyriausybės sprendimus.

Viena iš problemų buvo įvardyta Pridėtinės vertės mokesčiu (PVM) apmokestinamų sveikatinimo paslaugų teikimo spektras. Šiuo metu galiojanti tvarka kelia daug keblumų ir trukdo verslui.

Antroji problema, kurią pateikė sveikatinimo įstaigų vadovai, tai Fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) gydytojų trūkumas .

Meras R.Malinauskas teigė norintis surinkti didesnį Druskininkų ir kitų kurortų sveikatinimo įstaigų problemų ir spręstinų klausimų paketą, kad pasinaudodamas Lietuvos kurortų asociacijos vadovo įgaliojimais, galėtų ieškotų tų problemų spendimų Vyriausybėje, Seime, ES institucijose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite