Angle down Atgal

Švediško kapitalo bendrovė investavo į naują gamyklą Šiauliuose

Šiauliuose oficialiai atidaryta koncerno „Diab“ gamykla. Simbolinę juostelę, kartu su įmonės vadovybe, perkirpo ir miesto meras Artūras Visockas. Pristatant naują objektą, akcentuotas gamybos modernumas, puikios darbo sąlygos darbuotojams, šiuolaikiniai vadybos metodai. Nemažas dėmesys bus skiriamas ekologijos ir tvarumo klausimams – juk gamyklos produkcija pirmiausia skirta atsinaujinančios energetikos įrangai, kuri mažina teršalų ir dujų emisijas visame pasaulyje.

Daugiau nei 14 000 kv. metrų ploto gamykla buvo pastatyta greičiau nei per metus. Įmonės darbuotojai perkėlė 2 mažesnes, skirtingose vietose nuo 2005 metų veikusias gamyklas per rekordiškai trumpą laiką – 3 savaites! Abu padaliniai vienas nuo kito buvo nutolę apie 15 km atstumu, tai buvo nepatogu. Įsikūrus vienoje vietoje, tikimasi optimizuoti veiklą. Persikėlus į naujas patalpas, kolektyvas padidėjo apie 20 proc., tad dabar įmonėje dirba apie 300 darbuotojų.

8 mln. vertės objekte, kuris iškilo Metalistų gatvėje, įrengtos ne tik gamybos, bet ir sandėliavimo, administracinės patalpos. Į gamyklos įrangą dar buvo investuota per 1,5 mln. eurų.

Naujoje, moderniausioje koncerno gamykloje bus gaminami ne tik įprasti kompozitinių medžiagų ruošiniai vėjo jėgainėms ir įvairiausių dydžių laivams gaminti, bet atsiranda galimybės plėsti gaminių asortimentą, pradėti gaminti pačias kompozitines medžiagas.

Atidarymo metu „Diab“ pa­da­li­nio Lie­tu­vo­je di­rek­to­riui Ma­riui Bal­vo­čiui meras Artūras Visockas įteikė garbingą simbolį – Šiaulių miesto herbinę vėliavą. Po iškilmingos ceremonijos svečiai apžiūrėjo gamyklos erdves, įrenginius, gaminamą produkciją.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija (pagal „Diab“ inform.)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite