Angle down Atgal

Svečiuose pas Akmenės rajono savivaldybės merą

Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės ugdytiniai su auklėtojomis, buvo pakviesti į Akmenės rajono savivaldybę, susitikti su Akmenė rajono savivaldybės meru Vitalijumi Mitrofanovu.

Ryte prapliupęs lietus mūsų neišgąsdino, nes mūsų darželio direktorė I. Girdvainienė pasirūpino transportu. Gerai nusiteikę, truputį susijaudinę, išvykome į trumputę kelionę.

Akmenės rajono savivaldybės pastate mus pasitiko Naujosios Akmenės kaimiškosios seniūnijos seniūnas R. Žilaitis, kuris palydėjo visą grupę į mero kabinetą. Meras V. Mitrofanovas mus šiltai sutiko savo kabinete, bet pamatęs mūsų gausų būrį, pakvietė susitikimą pratęsti Akmenės rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Vaikai greitai įsitaisė tarybos narių kėdėse, patikrino mikrofonus ir užsimezgė pokalbis. Priešmokyklinukai pateikė merui juos dominančius klausimus, o meras kantriai į juos atsakinėjo. Susitikimo laikas pralėkė greit. Atsidėkodami įteikėme merui tėvelių ir vaikų darytą Naujosios Akmenės miesto maketo nuotrauką, na ir patys buvome apdovanoti saldžia dovana. Vaikai grįžo pilni įspūdžių apie savo miesto vadovą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite