Angle down Atgal

Švč. Mergelės Marijos Vardo titulinių atlaidų metu prisimintas A.Kisielius

Rugsėjo 13 d. Rozalimo bažnyčioje įvyko Švč. Mergelės Marijos Vardo tituliniai atlaidai, į kuriuos susirinko ne tik rozalimiečiai, tačiau ir kiti rajono gyventojai bei svečiai.

Po mišių miestelyje buvo pašventinti medinė kompozicija ir atminimo stendas, skirti šviesios atminties dvasininko Aniceto Kisieliaus 100-osioms gimimo metinėms paminėti ir įamžinantys pamėgtam kunigo šūkiui „Valio!“. Renginyje dalyvavęs Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis padėkojo už iniciatyvią visai Rozalimo parapijai svarbiu atminimo ženklu įamžinti A. Kisielių.

Atlaiduose pasirodė liaudies kaimo kapelos „Žvangulis“ medinių pučiamųjų grupė ir smuikininkai (vad. Viimas Malinauskas), Baisogalos gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras (vad. Kęstutis Meškauskas), Pakruojo kultūros centro Rozalimo moterų choras „Gaudulė“ (vad. Jūratė Skorupskienė), Rasa Vaigauskaitė (fortepijonas) ir Neringa Čergelytė (solistė) atliko Vilimo Malinausko Mišias „Dievui ir tėvynei“.

Rozalimo Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčioje norintys taip pat turėjo galimybę apžiūrėti parodą, skirtą kun. Aniceto Kisieliaus atminimui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite