Angle down Atgal

Švaros mėnesį – tuntai šiukšlių krūvų

Balandis – švaros mėnuo. Be visoje šalyje paplitusios tvarkymosi akcijos „Darom“, įvairios miestų, miestelių ir kaimų bendruomenės buriasi į aplinkos gražinimo talkas. Deja, socialiniai tinklai mirga šiukšlintojų, o ne tvarkdarių nuotraukomis.

„Gal visi pagelbėkime šiam vairuotojui ir pakeleivei iškrauti šiukšles iš mikroautobuso, netoliese guli kita krūva šiukšlių, tarkim, kad ne jų darbas, policijai pranešta“, – vienoje populiariausių feisbuko grupių, buriančių šiauliečius, paskelbė šiukšlintojus užfiksavusi moteris.

Štai tokiomis šiukšlių krūvų nuotraukomis su internautais pasidalino pasipiktinusi moteris. Įrašas, žinoma, sulaukė nemenko atoveiksmio. Grupės nariai piktinosi tokiu chiliganišku elgesiu ir stebėjosi – kam šiukšles vežti į mišką, kai jas be jokio papildomo mokesčio surenka atliekų priėmimo aikštelėse.

Tai ne pirmas toks įrašas, feisbuke pasklidęs būtent šventinį savaitgalį.

Velykų rytą toje pačioje feisbuko grupėje pasidalinta ir šia fotografija.

Tiesa, pastarąją šiukšlių krūvą plyname lauke palikusiam asmeniui gali baigtis liūdnai. Nors įvykio vietoje niekas jo nepričiupo, šiukšlių krūvoje aptikti asmens tapatybę galintys atskleisti duomenys.

Aplinkos ministerija kviečia žmones iš karto, vos pastebėjus, pranešti apie skriaudžiamą gamtą, aplinkos teršimo ar niokojimo atvejus bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai AAD PPS tel. (8 5) 273 2995.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite