Angle down Atgal

Svarbi informacija nėščiosioms ukmergiškėms

Visoje šalies teritorijoje paskelbto karantino laikotarpiu gydymo paslaugos nėščiosioms teikiamos užtikrinant būsimos mamos ir vaisiaus sveikatą - nedelsiant arba pagal planą karantino laikotarpiu.

Kreipiantis į gydymo įstaigą, kurioje nėščioji pacientė yra registruota, reikėtų įvertinti riziką su kuria ji susidurs apsilankymo metu. Pagal Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro įsakymą, teikiamos tik tos paslaugos, kurios yra susijusios su būtinąją pagalba.

Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) gydytojai ginekologai teikia nuotolines paslaugas šiais telefonais:
J. Pranevičienė - +370 340 43206;
V. Kireilienė - +370 340 43207.

Profilaktinė nėščiųjų priežiūra vykdoma įprastai. Su jumis susisiekia akušerė, paskiriamas laikas konsultacijai. Suderintu laiku jus įleidžia akušerė. Įėjimas atskiras - per šonines duris į registratūrą, informacija pateikiama ant įstaigos lauko durų.

Laikinojo nedarbingumo pažymėjimai nėštumo-gimdymo atostogoms išduodami nuotoliniu būdu, skambinant jūsų gydytojui ginekologui telefonu, jo darbo metu.

Ukmergės ligoninės akušerijos skyrių gimdyvės nepriimamos. Su Ukmergės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje lankiusiomis nėščiosiomis susisiekta asmeniškai, informacija suteikta, rekomendacijos pateiktos.

Gimdyvės greitosios medicinos pagalbos automobiliu vežamos į Vilniaus Santarų klinikų akušerijos skyrių arba Panevėžio respublikinės ligoninės akušerijos skyrių.
Gimdyvės į minėtas įstaigas gali vykti ir pačios.

UAB „TERAGYDA“ registruota pacientė-nėščioji dėl būtinybės atvykti į gydymo įstaigą skambina tel.: 8 340 64778 arba 8 616 29312 į Registratūrą, kur bus tiesiogiai sujungta su gydytoja ginekologe arba šeimos gydytoja.

Medikai pacientę konsultuoja ir nurodo, kada, kokią valandą atvykti į UAB „TERAGYDA“ (įėjimas į gydymo įstaigą karantino metu nėščiosioms yra atskiras).

Būsimai mamai vizito laikas bus derinamas tokiu periodiškumu, kad būtų galima atlikti kabineto, kuriame buvo suteiktos paslaugos pacientei, pilną dezinfekciją bei užtikrinti, kad personalas dėvėtų asmenines apsaugos priemones.

Nėščioji nuraminama, paaiškinama dėl tolimesnės priežiūros, tyrimų atlikimo, gydymo.
Jei paskelbto karantino metu kiltų sunkumų nėščiąjai dėl specialistų konsultacijų kitame mieste, pvz. atlikti I-o nėštumo trečdalio chromosominių anomalijų patikrą, II-o nėštumo trečdalio ultragarsinę patikrą, endokrinologų ar kt. visais atvejais bus suderinta.
Bus atliekami tyrimai dėl Rh antikūnių. Informuosime telefonu ir nurodysime kada , kur atvykti , po tyrimo atsakymo nuotoliniu būdu bus išrašytas elektroninis receptas Rhesonativ medikamentui įsigyti.
Suėjus 30 nėštumo savaitėms, tel. 8 616 29312 gydytoja akušerė-ginekologė aptars tyrimų atlikimą, nuotoliniu būdu bus išduotas nedarbingumo pažymėjimas.
Suėjus 36 nėštumo savaitėms, nėščioji pacientė tel. 8 616 29312 privalo susisiekti su gydytoja akušere- ginekologe ir suderinti jos apžiūros ir pasėlio dėl BGS paėmimą.
Gimdymo terminui artėjant, nėščioji privalo paskambinti tel. 8 616 29312 į Registratūrą ir informuoti apie vizitą pas gydytoją akušerį-ginekologą.
Suėjus daugiau kaip 32 nėštumo savaitėms, jaučiant stiprius galvos skausmus, atsiradus tinimui, jaučiant < 5 vaisiaus judesius per 1 val., pradėjus kraujuoti, nedelsiant skambinti tel. 8 687 38015, 8 614 33706.

UAB "Vilkmergės klinika" nėščiosioms pacientėms teikia nuotolines paslaugas šiais telefonais:

Gydytoja akušerė-ginekologė V. Rinkevičienė – 8 687 38015;
Registratūra – 8 340 53330, 8 618 55952.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite