Angle down Atgal

Svarbi informacija juridiniams asmenims dėl vietinės rinkliavos mokėjimo

Informuojame, kad Šiaulių miesto savivaldybėje keičiami atliekų tvarkymą ir vietinės rinkliavos skaičiavimą už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą reglamentuojantys dokumentai.

Pagal naujus Šiaulių miesto atliekų tvarkymo taisyklių pakeitimus, juridiniams asmenims mišriųjų komunalinių atliekų konteinerius suteikiami arba keičiami pagal nekilnojamojo turto objekte dirbančių darbuotojų skaičių*:

Darbuotojų skaičius

Maksimali konteinerio talpa m3

Didžiausias suteikiamų konteinerių skaičius vnt.

1–10

0,12

1

11–50

0,24

1

51–250

0,77

1

251–400

1,1

1

401–650

1,1

2

651–950

1,1

3

951–2000

1,1

4

≥2001

1,1

5

*Pagal atskirą prašymą, nustatytas konteinerio dydis pagal darbuotojų skaičių, gali būti keičiamas.

Atkreipiame dėmesį įmonių, vykdančių prekybos, viešojo maitinimo veiklą, turinčių Šiaulių mieste padalinių, filialų, kad būtina pateikti vadovo ar buhalterio patvirtintą pažymą apie darbuotojų skaičių įmonės objekte (-uose). Prie šios informacijos prašome nurodyti (patikslinti) el. pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti mokėjimo pranešimus. El. pašto adresas informacijai teikti: siauliujarinkliava@sratc.lt.

Kintamoji vietinės rinkliavos dalis mokėtojams, kurie naudojasi individualiais identifikuotais (kurių duomenys įtraukti į Vietinės rinkliavos registro duomenų bazę ir konteineris priskirtas konkrečiam mokėtojui) mišriųjų komunalinių atliekų surinkimo konteineriais, priklauso nuo šių konteinerių skaičiaus ir jų ištuštinimo dažnio. Mišrios komunalinės atliekos iš juridinių asmenų bus vežamos iki 2 kartų per mėnesį pagal iš anksto su šiais asmenimis suderintą grafiką.

Administratoriui (VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“) nustačius faktą, kad vietinės rinkliavos mokėtojas komunalines atliekas netinkamai rūšiuoja, šalina (meta) arba deda prie konteinerių atliekas, kurios privalo būti pristatomos į didelių gabaritų surinkimo aikšteles ar sutvarkomos kitais būdais, vietinės rinkliavos mokėtojui to mėnesio, kurį tai buvo nustatyta, vietinės rinkliavos kintamoji dedamoji bus indeksuojama 5 kartus.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ el. paštu siauliujarinkliava@sratc.lt arba tel. (8 41) 504520. Taip pat informaciją galite rasti www.sratc.lt.

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite