Angle down Atgal

Svaidėsi grasinimais ir mosavo kumščiais

Kelios pastarosios dienos buvo kupinos smurto. Savaitgalį ypač nemaloni situacija susiklostė Kalvarijos savivaldybės Akmenynų kaime, kai į keturiasdešimtmetės namus įsiveržė tokio pat amžiaus buvęs sugyventinis. Jis, žinoma, buvo neblaivus. Maža to, kad jėga įsibrovė į svetimus namus, dar grasino ir susidoroti. Baisiausia, jog namuose buvo ir konfliktą bei grasinimą girdėjo trys mažamečiai vaikai.

Svarbu paminėti, kad tokiais atvejais, stengiantis apsaugoti vaikus, apie įvykį informuojama arba į jo vietą iškviečiama Vaiko teisių apsaugos tarnyba.

Nemalonus konfliktas nutiko ir Jankų seniūnijos Skirkų kaime. Sekmadienį, užuot paklausęs, kaip sekasi, ar pasisiūlęs padėti 63-ejų mamai, 40-metis sūnus ją sumušė. Kokie buvo sūnaus smurto prieš motiną motyvai, neaišku. Juos tiria policija.

Kaip galima numanyti, mamą mušęs sūnus buvo neblaivus, o ir policijai jis žinomas. Laimei, rimtesnės medikų pagalbos sumuštai mamai neprireikė ir į ligoninę ji nebuvo paguldyta. Deja, be pasekmių neapsieita: nukentėjusiajai medikai konstatavo sumušimus.

Su savaitgaliu smurto protrūkiai nesiliovė. Pirmadienį ranką prieš 30-metę žmoną pakėlė trejais metais vyresnis jos sutuoktinis. Konfliktas įvyko Marijampolės Petro Armino gatvėje. Apie vyro smurto protrūkius pareigūnams pranešė žmona.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite