Angle down Atgal

Šv. Kalėdų metas ne už kalnų: padėkim vaikams sugrįžti į šiltus namus

Į mus kreipėsi vaiko teisių apsaugos ir pagalbos šeimai specialistė, kad padėti 34 m. Erikui iš Linkaučių k., Krekenavos sen., Panevėžio rajono.

Erikas gyvena socialiniame būste, vieno kambario bute. Buitis kukli, bet dažniausiai tvarkinga. Butas su patogumais. 32,19 kv.m.

Erikas gyveno šiame būste kartu su sugyventine ir augino du sūnus gim. 2013 m. ir 2008 m. Šiuo metu vyras gyvena vienas. Dėl sugyventinių nesutarimų ir alkoholio vartojimo, vaikais, nuo 2019-05 rūpinasi globėja. Sugyventinė pakeitė gyvenamąją vietą ir Linkaučių k. nebegyvena.

Erikas gydėsi nuo alkoholizmo ir, jau pusė metų alkoholio nevartoja, pasakojo vaiko teisių apsauga ir pagalba šeimai specialistė.

Dirba pas vietos ūkininką. Stengiasi bendrauti su vaikais ir deda pastangas, kad vaikai grįžtų gyventi kartu su juo. Vienas sūnus nėra Eriko, bet jį užauginęs nuo mažens, todėl vyras teigia, kad norėtų ir jį kartu su savo sūnumi auginti, jei mama ir institucijos, besirūpinančios vaikų gerove, tam neprieštaraus.

Jo sūnus jau grąžintas pas tėvelį.

Buitis skurdi, reikalingas kosmetinis remontas. Vyro pajamos nedidelės, todėl įsigyti remontui reikalingas statybines medžiagas yra finansiškai sudėtinga.

Reikalinga spinta, vaikų drabužiams, rašomasis stalas, kėdės ir kt. baldai, nes turimi labai prastos būklės. Taip pat labai prastos būklės laukinės durys. Šaldytuvas taip pat vos veikia. Reikalinga bet kokia pagalba, kad vaikams buitis taptų jaukesnė.

Už surinktas lėšas bus perkamas šaldytuvas, baldai, kad vaikai sutiktų Šv.Kalėdas jaukiai.

Padėti šeimai galite:
VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
LT267300010142143000 AB bankas Swedbank, b/k 73000
LT57 7044 0600 0805 8996 AB BANKAS SEB
(mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti: Eriko šeimos sąlygom pagerinti Panevėžio apsk.).
PayPal: info@gerumoranka.eu
https://gerumoranka.eu/paaukoti/
Norintys paremti konkrečiai, prašome kreiptis info@gerumoranka.eu

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite