Angle down Atgal

Šv. Antano atlaidai Rukuose

Įpusėjus birželiui, Rukų parapijos (Pagėgių sav.) Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios Šv. Antano tituliniuose atlaiduose. Į garsiuosius Šv. Antano atlaidus Rukuose gausiai susirinko parapijiečių.

Pamaldų pradžioje į tikinčiuosius padėkos žodžiu kreipėsi Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas kun. Kazys Žutautas (jis aptarnauja ir Rukų Šv. Antano Paduviečio bažnyčią) padėkojo parapijos bendruomenei, Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui, rėmėjams, kultūros darbuotojoms bei Stoniškių, Plaškių, Šilgalių, Stubrių bendruomenėms už dalyvavimą šiose Šv. Mišiose ir už nuolatinį rūpestį bei globą.

Iškilmingas Šv. Antano atlaidų Mišias aukojo Rietavo Šv. Arkangelo Mykolo parapijos kunigas Česlovas Degutis.

Po Šv. Mišių šventė persikėlė į bažnyčios šventorių – čia tradiciškai bendruomenės laukė šventinė programa bei vaišės: sūris, medus, gira, šiupinys ir kitos gėrybės... Klebonas Kazys Žutautas, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Stoniškių bendruomenės pirmininkė Gražina Stančaitienė pasveikino visus parapijos Antanus ir Antaninas. Susirinkusieji turėjo galimybę pamatyti komediją ,,O pas mus kaimi...“, kurią vaidino svečiai iš Metelių kaimo (Lazdijų r.) bendruomenės ,,Tarp Dusios ir Metelių“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite