Angle down Atgal

Sužinokite, ką apie kiekvieną Zodiako ženklą atskleidžia Mėnulio horoskopas!

Pasirodo, Mėnulis atskleidžia nematomus mūsų asmenybės bruožus, slaptus norus, baimes ir motyvus.

Avinas

Mėnulis Avinuose lemia vidinį spaudimą ir norą dominuoti. Dėl to Avinai yra greiti, draugiški, energingi. Kartais jie yra pernelyg tiesmuki ir net agresyvūs, tačiau tuo pat metu yra vaikiškai atviri ir nepamirštami.

Jautis

Mėnulis Jaučiui suteikia praktiškumo ir potraukį kaupti. Jaučiai labai ilgai galvoja, kol priima sprendimą, tačiau niekada neatsitraukia nuo pasirinkto tikslo.

Dvyniai

Mėnulis daro Dvynius smalsius, draugiškus ir bendraujančius. Jie išsiskiria intelektu, turi platų interesų spektrą, tačiau tuo pat metu yra šiek tiek nemandagūs ir paviršutiniški.

Vėžys

Mėnulis Vėžiui suteikia taupumo ir troškimą sukurti jaukius namus. Tokie žmonės į pirmą vietą iškelia šeimą ir labai jaudinasi dėl artimųjų. Širdies atžvilgiu jie yra pažeidžiami ir neryžtingi.

Liūtas

Liūtui Mėnulis suteikia savivertės jausmą ir tam tikrą egocentriškumą. Vis dėlto Liūtai yra pakankamai draugiški, drąsūs ir neprisiriša prie nuoskaudų.

Mergelė

Mėnulis Mergelei suteikia šias savybes: punktualumą, tikslumą ir dėmesį detalėms. Tokie žmonės vertina tvarką ir yra per daug kritiški kitų atžvilgiu.

Svarstyklės

Mėnulis Svarstyklėse lemia aukštą intelektą ir norą bendrauti. Paprastai Svasrtyklės lengvai eina per gyvenimą, tačiau kartais net maži sunkumai gali jas išgąsdinti ir ilgam laikui sukrėsti.

Skorpionas

Mėnulis Skorpionui suteikia vidinės stiprybės, paslaptingumo ir kerštingumo. Viena vertus, tokie žmonės yra labai atkaklūs, kita vertus, jie labai jautriai reaguoja į nuoskaudas ir prisimena jas metų metus.

Šaulys

Mėnulis Šaulyje lemia žinių ir kelionių troškulį. Šaulys greitai užsidega kaip degtukas, tačiau greitai pasiekia pusiausvyrą ir prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų.

Ožiaragis

Mėnulis daro Ožiaragį paslaptingą, tikslingą ir užsispyrusį. Todėl Ožiaragiai per daug kritiški ir dažnai laikosi atstumo nuo kitų.

Vandenis

Mėnulis Vandeniui suteikia spontaniškumo ir draugiškumo. Nors pasižymi lengvu charakteriu, šie žmonės gali būti labai griežti ir reiklūs.

Žuvys

Mėnulis Žuvims suteikia švelnumo, emocingumo ir romantiškumo. Žuvys yra visada pasirengusios išklausyti ir užjausti, kuo dažnai kiti pasinaudoja.

Ar Mėnulio horoskopo įžvalgos padėjo geriau suprasti save ir savo artimuosius?

Šaltinis

Zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite