Angle down Atgal

Šūviai Birbiliškės kaime – nušautas policijos pareigūnas, šaudęs vyras paspruko

Dramatiška diena Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime – į įvykio vietą atvykusius polcijos pareigūnus vyras pasitiko šūviais. Vienas pareigūnų nušautas.

Penktadienį Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime, Savarinos gatvėje kilusį gaisrą. Tarnybos buvo informuotos, kad įvykio vietoje yra ginkluotas žmogus. Į įvykio vietą atvykusius polcijos pareigūnus vyras pasitiko šūviais.

Tarnybos metu sunkiai sužaloti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Tikrindami gautą informaciją apie Birbiliškės kaime smurtaujantį vyrą į jo namus atvykusius patrulius įtariamasis pasitiko šūviais. Pranešta, kad įvykio vietoje buvo nušautas Telšių apskrities VPK Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnas (40 metų). Kita pareigūnė sužalota į koją, jos gyvybei pavojus negresia.

Ginkluotas ir pavojingas

Lietuvos policija informuoja, kad šaulys yra 1968 metais gimęs Stasys Brasas, vyras anksčiau neteistas, iki šiol policijai nežinomas.

Įtariamasis galimai pasišalino į šalia esantį mišką. Vyras gali būti ginkluotas, todėl gyventojai, pamatę šį asmenį, raginami prie jo nesiartinti ir kuo skubiau informuoti policiją.

Įvestas specialus planas, į įvykio vietą išsiųstos gausios Telšių, Klaipėdos ir Šiaulių apskrities pareigūnų pajėgos, policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Šaudymu Mažeikių rajone įtariamas vyras, Lietuvos policijos nuotr.
Šaudymu Mažeikių rajone įtariamas vyras, Lietuvos policijos nuotr.

Pirminis pranešimas dėl kaime degančio namo ir ginkluoto žmogaus gautas 10.28 valandą, informuoja Bendrasis pagalbos centras.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė BNS sakė, kad degantis medinis namas šiuo metu yra gesinamas trijų autocisternų.

Ji patvirtino, jog įvykio vietoje ugniagesiai susidūrė su grasinusiu žmogumi.

Viekšnių seniūnijos, kuriai priklauso Birbiliškės kaimas, seniūnas Kornėlijus Kryžius BNS sakė, jog įtariamas asmuo seniūnijoje nebuvo žinomas.

Etaplius.lt nuotr.
Etaplius.lt nuotr.

Į Birbiliškes vyksta ministrė ir policijos vadas

Į įvykio vietą išvyko ir policijos generalinis komisaras.

Į Birbiliškės kaimą taip pat išvyko ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, informuoja ministrės patarėja.

Ministrė R. Tamašunienė reiškia užuojautą dėl Mažeikių rajone nužudyto pareigūno. „Reiškiu gilią ir nuoširdžią užuojautą tarnybos metu žuvusio Telšių apskrities VPK Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūno Sauliaus Žymanto šeimai, artimiesiems, kolegoms ir visai policijos pareigūnų bendruomenei“, – cituojama ministrė penktadienį išplatintame pranešime.

Ministrė teigia policijos bendruomenei linkinti vienybės, tvirtumo ir susitelkimo.

„Tikiu, kad Lietuvos policija, nepaisydama šio tragiško įvykio, ir toliau nepriekaištingai atliks savo misiją – ginti, saugoti padėti“, – sakė ji.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite