Angle down Atgal

Suvalkijoje sulaikytas „Apple“ įrangos gerbėjas

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, disponuodami kriminalinės žvalgybos informacija, vakar, spalio 22 d., Vilkaviškio rajone sulaikė asmenį, kuris šios savaitės viduryje, trečiadienį, Marijampolės mieste iš vienos elektronikos prekių parduotuvės pavogė du mobiliojo ryšio telefonus „Apple Iphone“.

Pranešimą apie įtariamojo sulaikymą išplatinęs Marijampolės apskr. VPK Komunikacijos skyrius informavo, kad sulaikymo metu pas minėtą asmenį rasta augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos – žolės. Taip pat kratos metu Vilkaviškio rajone esančiuose namuose rasti rūbai, kuriais įtariamasis galimai vilkėjo vagystės metu.

Skelbiama, kad toliau atliekant procesinius veiksmus, paaiškėjo, kad tas pats asmuo šių metų spalio 10-ąją Marijampolės mieste iš elektronikos salono taip pat pavogė nešiojamąjį kompiuterį „Apple“, be to, galimai įvykdė vagysčių Jonavos apylinkėse ir Prienų mieste.

Marijampolės apskr. VPK dėl vagysčių ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jį kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite