Angle down Atgal

Suvalkijoje sukčius lydėjo sėkmė

Savaitgalį Marijampolės apskr. VPK pradėti du nauji ikiteisminiai tyrimai dviem sukčiavimo atvejams ištirti ir įtariamiesiems nustatyti.

Nuo telefoninių sukčių ir jų bendrininko nukentėjo Marijampolės sav. Daukšių kaimo gyventoja (g. 1939 m.). Moterį apgavo perpiet į laidinį telefoną paskambinęs vyras, kuris jai prisistatė policijos pareigūnu ir pasakė, kad paštininkai pensiją neša suklastotomis pinigų kupiūromis. Dėl to, anot „policijos pareigūno“, į jos namus netrukus esą atvyks pareigūnas, kuris apžiūrės pinigus.

Iš tiesų moteriai dar tebekalbant telefonu atėjo vyras, kuris irgi prisistatė policijos pareigūnu. Jis paėmė apžiūrėti moters 700 eurų ir nešinas pinigais tiesiog išėjo iš pensininkės namų.

Moteris, įtardama, kad ją galėjo apgauti telefoniniai sukčiai, puolė skambinti savo artimiesiems. Šie jai patarė nedelsiant kreiptis į pareigūnus. Nukentėjusioji taip ir padarė, Deja, atskubėjusiems policijos pareigūnams sulaikyti sukčių bendrininko nepavyko.

Tą pačią dieną nuo sukčių nukentėjo ir Baltrušių k. (Barzdų sen., Šakių r. sav.) gyvenanti moteris. Į jos sodybą vidudienį užsuko nepažįstama moteris. Namų šeimininkei pastaroji nurodė, kad esą jai grąžins kompensaciją už šildymą ir drauge su šeimininke įėjo į gyvenamojo namo vidų. Netrukus nepažįstamoji suskubo išeiti, namų šeimininkei neišmokėjusi jokios kompensacijos. Negana to sodybos šeimininkė apsižiūrėjo, kad iš vieno kambario dingo 350 Eur. Gali būti, kad pinigus pavogė nepažįstamosios bendrininkė, nepastebėta irgi įsmukusi į gyvenamąjį namą.

Ričardo Pasiliausko fotoiliustracija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite