Angle down Atgal

Suvalkijoje – neblaivūs vairuotojai

Pareigūnai viešai deklaruoja, jog į užmiesčių gatves patruliuoti vyksta dažnai ir tikslingai – tikėdamiesi užtikrinti viešąją tvarką ir bandydami sudrausminti įvairius pažeidėjus. Vairuotojų nuo nusižengimų tai, deja, neatgraso.

Pirmadienį Kazlų Rūdos savivaldybės Gudelių seniūnijoje pareigūnams neblaivus įkliuvęs automobilio „VW Sharan“ vairuotojas, akivaizdu, žinojo, kad sėsdamasis prie vairo elgiasi netinkamai. Pareigūnų alkotesteris parodė, kad 39-erių vyro kraujyje – net 2,97 prom. alkoholio. Tai prilygsta sunkiam girtumui. Aišku, neblaivaus vairuotojo kelionė susitikimu su pareigūnais baigėsi – pasiekti galutinį jos tašką teko kitu būdu, nes „VW Sharan“ buvo išgabentas į automobilių saugojimo aikštelę.

Vakar vidudienį, 12 val. 55 min., Kalvarijos savivaldybės teritorijoje, kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai Marijamplės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrinti sustabdė krovininį automobilį. Paaiškėjo, kad jo vairuotojas (g. 1974 m.) buvo netgi vidutiniškai girtas. Vyrui nustatytas 1,60 prom. girtumas, todėl gresia ne tik bauda ir teisės vairuoti atėmimas, bet ir baudžiamoji atsakomybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite