Angle down Atgal

Sutvarkytas Lazdijų miesto parkas nušvito naujomis spalvomis

Lazdijų miesto parkas jo lankytojams nušvito naujomis spalvomis. Šią savaitę jis buvo sparčiai tvarkomas: šienaujama žolė, ravimi gėlynai, plaunama estrada. Parko teritorija patenka į rajono savivaldybės šiuo metu įgyvendinamo kraštovaizdžio projekto teritoriją, todėl jo erdvės buvo atnaujintos želdynais, gėlynais, dekoratyviniais medžiais.

„Miesto seniūnija įdeda daug pastangų ir širdies tvarkydama parką ir kitas miesto vietas. Gaila, kad miesto tvarkymo darbams labai sutrukdė ir karantinas. Todėl noriu paprašyti lazdijiečių: išeikime toliau už savo sklypo ribų ir nušienaukite nors po nedidelį plotelį tų vietų, kurios yra šalia jūsų ir matote, kad yra neprižiūrimos. Seniūnija šiemet turi labai mažai darbo rankų. Jei norime, kad Lazdijais grožėtųsi atvažiuojantys svečiai, kad miestas teiktų daugiau džiaugsmo mums patiems, turime pasistengti. Džiaugiuosi, kad miestu besirūpinančių gyventojų yra ne vienas ir nuoširdžiai jiems dėkoju“– sakė Lazdijų miesto seniūnė Vaida Gazdziauskienė.

Šį vakarą Lazdijų miesto parke vyks festivalis „Kino naktys“. Kviečiame turiningai praleisti laiką ne tik stebint kino filmą, bet ir pasigrožėti mus supančia gamta.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite