Autoriaus nuotraukose: naujame sporto parke pramogauja jaunieji zarasiškiai.
Angle down Atgal

Sutvarkyta dar viena viešoji erdvė Zarasuose

Zarasuose sėkmingai įgyvendintas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parko statybos projektas.

Šio projekto įgyvendinimo metu buvo atnaujintas Pauliaus Širvio progimnazijos sporto aikštynas. Įrengta laisvalaikio, bendruomenės užimtumą ir fizinį aktyvumą skatinanti infrastruktūra.

Įgyvendinimo metu buvo modernizuotas Pauliaus Širvio progimnazijos aikštynas. Jame įrengta riedlenčių, riedučių ir BMX dviračių aikštelė.

Projekto įgyvendinimo metu teritorijoje, esančioje prie progimnazijos, įrengti pėsčiųjų takai, įrengtas naujas teritorijos apšvietimas, vaikų žaidimų erdvė, pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, pasirūpinama želdiniais. Čia įrengtas ir šiuolaikinis drenažo tinklas.

Projekto autorių ir statybininkų lūkesčiai pasiteisino. Čia dabar visada gausu jaunųjų zarasiškių. Tiek dieną, tiek vakare džiugina juos riedučiai, riedlentės ir dviračiai.

Darbus atliko UAB „CGS“ iš Vilniaus. Projekto vertė 92807 eurai. Vos ne visi darbai finansuoti iš Europos sąjungos lėšų.

Sutvarkius dar vieną mažai patrauklią viešąją erdvę, įrengus laisvalaikio ir turiningo poilsio zoną, sukurtas dar vienas naujas mini traukos centras. Atnaujinta viešoji erdvė Zarasų miesto mikrorajone pagerino gyvenamąją aplinką, miesto įvaizdį, Manoma, kad sutvarkytos erdvės zarasiškius skatins organizuoti turiningus renginius, bendruomenių iniciatyvas.

Rajono Savivaldybė planuoja įgyvendinti ir ateityje tokius projektus. Jų įgyvendinimo dėka jaučiami ženklūs pokyčiai ir mieste, ir kaime. Svarią finansinę paramą šiuose darbuose zarasiškiams suteikia Europos sąjungos struktūriniai fondai.

Petras Ivanovas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite