Angle down Atgal

Susitikime „Miesto dienų" šventėje!

Šeštadienį savo skaitytojus ir visus miestelėnus bei šventės svečius „Suvalkietis“ kviečia užsukti prie mūsų palapinės Poezijos parke (prie paminklo V. Kernagiui). Ateikite pabendrauti, pasiūlyti temų laikraščio rašiniams, pasakyti savo pastebėjimus apie jį.

Sudalyvavę viktorinoje ir atsakę į klausimą galėsite laimėti firminį „Suvalkiečio“ rašiklį, puodelį, skėtį ar marškinėlius.

Norintys galės įkalti ir tradicinę laikraščio numerio vinį. Kas vadinama tokia vinimi? Tai skaitomiausias, labiausia aptarinėjmas, gal net sensacingas laikraščio straipsnis. O tokį parengti (arba „įkalti“) nėra taip paprasta. Kad taip ir yra, galėsite įsitikinti patys.

Pirmą kartą rinksime stipriausią „Suvalkiečio“ skaitytoją. Jam ištiestomis rankomis reikės kuo ilgiau išlaikyti krūvon surištus kelerių metų laikraščio komplektus. Tris stipriausius apdovanosime kitų metų „Suvalkiečio“ prenumeratomis: nugalėtojui atiteks metų prenumerata, antros vietos laimėtojui – pusmečio, trečios vietos – ketvirčio. Ši atrakcija vyks nuo 12 iki 14 valandos.

Šiemet minime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Ta proga kviesime šventės dalyvius rašyti linkėjimus Lietuvai. Juos surinkti galėsite dar visai neseniai žurnalistų darbe dažnai naudotu įrankiu – mechanine rašomąja mašinėle.

Turime ir pasiūlymą tikriems suvalkiečiams: šventės metu „Suvalkiečio“ palapinėje galėsite užpildyti asmeninio skelbimo kuponą. Jūsų skelbimą viename iš artimiausios savaitės laikraščio numerių išspausdinsime nemokamai (galioja asmeniniams skelbimams iki 10 žodžių).

Tad susitikime „Miesto dienose“ šeštadienį!

Laukiame jūsų nuo 10 iki 14 valandos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite