Angle down Atgal

Susitikimas su verslininkais

Vakar Jonavos politechnikos mokykloje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialui atstovaujantys verslininkai susitiko su rajono savivaldybės vadovais ir administracijos darbuotojais aptarti Jonavos verslininkams rūpimus klausimus.

Susitikime dalyvavo savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, jo pavaduotojas Eugenijus Sabutis, mero patarėja Alina Batulevičienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Vaidas Zakarauskas, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Sandra Rusonienė.
Meras Mindaugas Sinkevičius rajono verslininkams pristatė savivaldos ir verslo bendradarbiavimo galimybes, mero patarėja Alina Batulevičienė apžvelgė žemės ir nekilnojamojo turto mokesčių pokyčius, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Vaidas Zakarauskas pristatė šiuo metu mieste ir rajone vykdomus infrastruktūros projektus; Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Sandra Rusonienė pateikė statistinę apžvalgą apie savivaldybės administracijos bei savivaldybės biudžetinių įstaigų vykdomus viešuosius pirkimus.
Susitikimo metu diskutuota apie miesto pietrytinį aplinkkelį, smulkaus ir vidutinio verslo rėmimą, viešųjų pirkimų aktualijas, kitais klausimais.

Verslo ir rajono valdžios atstovai sutarė, kad tiek verslui, tiek vietos valdžiai reikia tobulinti tolesnį tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo modelį, numatant gaires ir perspektyvas rajono verslo politikos klausimams spręsti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite