Angle down Atgal

Susitikimas su Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriumi

Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis ir vyriausioji specialistė Neringa Vaičiūtė-Gabalienė susitiko su Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėju Vaidotu Kalinu ir skyriaus specialistais. Susitikime aptartos bendradarbiavimo ir gerosios patirties sklaidos galimybės.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas pristatė vykdomus projektus ir programas. Buvo diskutuojama apie jų naudą, reikšmę ugdymo įstaigoms ir visam rajonui. Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis kalbėjo apie skyriaus ir ugdymo įstaigų veiklas, numatomus projektus ir pokyčius. Po pokalbio ir aptartų einamųjų klausimų buvo pasiūlyta sudalyvauti edukacinėje veikloje „Dainuojantys Ukmergės balandžiai“.

Savivaldybių Švietimo skyrių vedėjai sutarė, kad rajonai bendradarbiaus, dalinsis savo patirtimi ir naujų mokslo metų pradžioje bendrai įgyvendins vieną iš idėjų.

Neringa Vačiūtė-Gabalienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite