Angle down Atgal

Susitikimas su istorijos ir kultūros muziejaus darbuotojais

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė susitiko su Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus darbuotojais.

Susitikimo metu Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus direktorė Rasa Ališauskiene pristatė vykdomą projektinę bei edukacinę veiklą, organizuojamas menininkų dailės ir liaudies meno parodas, ekspozicijas.

Rajono meras Vitalijus Gailius domėjosi apie muziejaus vykdomą veiklą, kalbėjo apie erdvių panaudojimo galimybes švietėjiškai veiklai plėtoti, bendradarbiavimą su žydų bendruomene, išklausė muziejaus darbuotojų pastebėjimus. Muziejaus direktorė R. Ališauskienė paminėjo, kad veiklų vykdymas dažnai yra apribojamas finansų, o kaimo padaliniuose esantys istoriniai statiniai yra prastos būklės ir reikalauja atnaujinimo, taip pat norėtųsi pagyvinti kaimuose esančių muziejų ekspozicijas.

Meras V. Gailius padėkojo istorijos ir kultūros muziejaus kolektyvui už profesionalumą, už iniciatyvumą organizuojant bei rengiant edukacinius užsiėmimus ir pabrėžė, kad norėtųsi pridėtinės vertės vykdant muziejaus informacijos sklaidą. Susitikimo metu sutarta daugiau bendrauti ir bendradarbiauti komunikacijos bei viešinimo klausimais.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite