R. Pasiliausko nuotr., "Suvalkietis"
Angle down Atgal

Susidūrė autobusas ir atliekų surinkimo mašina

Pirmadienio ankstų rytmetį žmonės kelyje Marijampolė–Kalvarija, ties įsukimu į Meškučių kaimą, matė neįprastą avariją. Pusiau į griovį buvo įvažiavęs keleivinis autobusas, skersai kelio stovėjo šiukšles vežanti mašina. Eismą reguliavo policijos pareigūnai. Paaiškėjo, kad transporto priemonės susidūrė.

Marijampolės autobusų parkui priklausantis autobusas apie 6.30 val. važiavo maršrutu Marijampolė–Kalvarija. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai iš Meškučių gyvenvietės į pagrindinį kelią sukanti šiukšliavežė nepraleido autobuso ir rėžėsi į jo šoną. Nuo smūgio dalis autobuso atsidūrė griovyje.

Laimė, keleiviai, kurių buvo trys, nenukentėjo. Nesunkius sužalojimus patyrė šiukšlių surinkimo mašina, priklausančia UAB „Marijampolės švara“, vykę du darbuotojai.

Sunkvežimio vairuotojas sakė, kad jį apakino saulė, todėl atvažiuojančio autobuso nepamatė.

Pasak Marijampolės autobusų parko direktorės Dalytės Venčkauskienės, per avariją žmonės nenukentėjo, bet stipriai apgadintas 2016 metais pagamintas autobusas „Isuzu Novo Ultra“. „Laimė, kad autobuse nebuvo daug keleivių. Iš Kalvarijos į Marijampolę grįžta paprastai pilnas autobusas, tad galėjo ir avarijos pasekmės būtų skaudesnės“, – kalbėjo bendrovės vadovė.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite