Angle down Atgal

Šunų parodoje apsilankiusi S. Jasevičiūtė-Kraujalė vos išvengė nelaimės: perspėjo visas mamas

Žinoma radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė garsėja kaip užkietėjusi gyvūnų mylėtoja – moteriai šunys teikia pačias geriausias emocijas. Visgi ne vieną taksų veislės šunelį auginanti ir su jais į parodas važinėjanti moteris sekmadienio vakarą vos išvengė nelaimingo atsitikimo.

S. Jasevičiūtė-Kraujalė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo nemaloniu įvykiu iš Šakiuose vykusios šunų parodos. Moteris pasakojo, jog renginyje vos nenukentėjo netikėtai prie jos šunų pripuolęs vaikas.

„Šitą postą rašau ir mums,šunininkams, ir visoms vaikų mamoms. Vakar Šakių parodoje išvedžiau pasivaikščioti tris savo taksus. Ant trumpų pavadžių. Ir, kol pasilenkusi rinkau vieno iš jų kakį, prie mūsų pribėgo 3–4 metukų berniukas ir puolė apsikabinti mano taksą. Keli mano taksai vaikų bijo, nes vaikas yra nuskriaudęs. Reakcija per sekundę – taksas puolė. Vaikas nenukentėjo, spėjau, čiuptelėjo už marškinėlių. Bet išsigandom labai visi – vaikas, taksas, mama ir aš. Gerai, kad gerai baigėsi, o jei ne? O jei į veidą? Aš jaučiausi kalta, kad tą sekundę buvau nusisukus, dabar dar labiau saugosiu šunis“, – tikino ji.

Nors Skaiva džiaugėsi laimingai pasibaigusia istorija, kreipėsi į visas mamas, ragindama neleisti savo vaikų prie gatvėje sutinkamų gyvūnų.

„Mielos mamos, labai jūsų visų prašau, neleiskit savo vaikams bėgti ir liesti bet kurio šuns, net ir mažo. Tikrai yra daug veislių, kurias galima paniurkyti jūsų mažyliui, tiesiog atsiklauskit šeimininko. Aš visada duodu paglostyt Egidėlį, nes jam tai patinka. Bet supraskit, kad jūs labai rizikuojat, o maža kas... Sutarkim, kad saugosim iš abiejų pusių, aš šunis, jūs vaikus? Kodėl tai rašau? Todėl, kad šiandien vos vėl atvažiavus į parodą iškart susidūriau su dviem mamom, net raginančiom savo pyplius „bėgt paglostyt taksiukų“. Šunų parodoje reikia saugot vaikus, nes nė vienas iš mūsų netrokšta turėt traumos visam gyvenimui“, – rašė ji.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite